Superskupina Zlokot momentálne behá po celom Slovensku na ich SUM tour, počas ktorej sa predstavili aj v Breznianskej Bombure.  Celý večer odštartoval Archívny Chlapec,...

Superskupina Zlokot momentálne behá po celom Slovensku na ich SUM tour, počas ktorej sa predstavili aj v Breznianskej Bombure. 

zlokot br (31)Celý večer odštartoval Archívny Chlapec, ktorý Lyrikovi a spol. hosťuje počas celého tour. Archívny chlapec je pomerne nový zjav slovenskej pesničkárskej scény, veď len pred pár dňami mu vyšiel v Slnko Records jeho debutový album Zvery. Svojim vystúpením predstavil svoje zádumčivé hudobné predstavy spojené s ešte intímnejšími textami. Bombura bola chvíľu na pochybách, no potom, za prispenia Zlokotu, presvedčil pomerne riedke publikum Bombury, ktoré ho odmenilo úprimným potleskom.

Po zamyslenom štarte chlapca začala superskupina svoj superkoncert. Lyrik už od začiatku volal nevtieravými gestami ľudí na parket, čo sa mu asi po dvoch pesničkách vyplatilo a celý klub ožil. Odzneli mnohé známejšie či neznámejšie skladby, ktorými je Zlokot taký špecifický. Aj napriek menšiemu počtu ľudí, ktorí tento koncert v Brezne navštívili, bolo na pódiu naozaj veselo čo sa odrazilo aj na publiku. Ľudia nepustili Zlokot z pódia, a ten im ešte pridal dve skladby, medzi ktoré zaradila aj ich najväčší hit The Cure. Potom už len poklona a večer sa prehupol ku svojmu koncu.

Zlokot sa určite oplatí vidieť, tak to vo svojom meste nezmeškajte.

Viac už v našom fotoreporte.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )