Foto: Facebook (BONFIRE ADVENTURES AND EVENTS)

Talentovaná fotografka z Nairobi v Keni premenila imidž dvoch bezdomovcov a teraz sú na nepoznanie.

Osudy ľudí na tomto svete sú rôzne. Niekomu praje šťastie viac, inému menej a sú tu aj takí, ktorí nájdu šťastie v tých najdrobnejších detailoch. A práve tých ľudí môžeme označiť ako skutočne šťastných. Takým párom sú aj títo dvaja mladí ľudia z Kene, ktorí svoj život prežívajú na ulici. Majú však jeden druhého a to je viac než čokoľvek na svete.

Pred svoj objektív ich postavila fotografka vystupujúca pod menom Muchiri Frames, ktorá bola celkom očarená tým, ako Sammy rozprával o svojej priateľke. Rozhodla sa, že im chce zabezpečiť úžasnú spomienku práve ku dňu Valentína. Zmenila ich imidž, zabezpečila im krásny deň a všetko zdokumentovala.

Na obrázkoch však môžete vidieť dvoch mladých krásnych ľudí, o ktorých by ste v živote nepovedali, že by mohli mať problém s peniazmi prípade s čímkoľvek iným. Z toho však plynie krásne ponaučenie, že knihu by sme nikdy nemali súdiť podľa obalu. Príbeh má aj šťastný koniec. Po uverejnení týchto fotografii sa objavilo množstvo ľudí, ktorá chcú páru pomôcť z ich ťažkej situácie a ponúkli im viaceré pracovné ponuky. Tak sa zdá, že niekedy stačí obyčajná náhoda a život môže nabrať úplne iný smer. 
Pozri aj: Káva zmenšuje prsia a vesmír chutí ako maliny. Týchto 15+ fascinujúcich faktov vám dokáže, koľko toho ešte o svete neviete

boredpanda.com
Príbehy
0
Komentovať (0)