foto: Milan Gregor, Facebook

katka / / News
Členovia vlakových hliadok, ktoré nás majú "chrániť" a šíriť tie "pravé" hodnoty, ich majú sami protichodné.

Vzťah človeka k prírode môže byť v mnohých smeroch rôzny, no pravdepodobne sa zhodneme na tom, že je potrebné ju zachovávať a starať sa o ňu. Nakoniec, k rovnakým hodnotám o zachovávaní našej slovenskej zemi sa hlásia aj prívrženci politickej strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko spolu so združením Ľudová mládež, ktorého predsedom je Milan Mazurek, poslanec spomínanej strany. 

Milan Mazurek vo svojom príspevku Ľudová mládež ako hrádza proti vlne úpadku hovorí práve o mladých ľuďoch, ktorí nasledujú vzory bez toho, aby bola ich adorácia niečím zaslúžená. Spomína najhoršie ľudské vlastnosti ako dekadenciu, alkoholizmus či promiskuitu. Má však vôbec prehľad o tom, aký obsah zdieľajú členovia vlakových hliadok, ktoré on sám vedie?

Pep Ko, nazývaný aj Anjel smrti či P.S., pochádza podľa Denníka N z okresu Kežmarok. Ešte pred pár dňami by ste na jeho profile na sociálnej sieti našli peknú zbierku fotiek, na ktorých by ste našli alkohol, cigarety, ale aj zbrane a drogy. V neposlednom rade nacistické symboly, no tie sme sa už pri tejto skupine nejako naučili prehliadať.

Pochopíte to ? 😠 Tomášovský výhľad – Národný park Slovenský raj Fotku nám poslala Daniela Kováčová

Geplaatst door Pohoria Slovenska op dinsdag 11 juli 2017

Problém mu však nerobí ani ničenie toho, čo by mal na základe hodnôt, ku ktorým sa hlási, chrániť, keďže krásy slovenskej prírody si očividne ctí po svojom. Terénnymi autami sa podľa jeho galérie veľmi rád vyváža najmä po lese, čím devastuje okolie. Okrem toho si na Facebooku ako titulnú fotku nastavil záber svojho auta na úplnom kraji Tomášovského výhľadu. Presne toho, ktorý je súčasťou Národného parku Slovenský raj. Výhľad si pravdepodobne užil – Prielom Hornádu spolu s Vysokými Tatrami vie očariť.

Je skutočne potešujúce, že tí, ktorí nás majú vo vlakoch chrániť pred „čiernym zlom“, sami nepoznajú ani tie základné hodnoty, ktoré s radosťou na druhých kritizujú. Za Boha a za národ… iba žeby ani nie, radšej za seba a podľa svojho.

Pozri aj: Na Slovensku sa začal predávať čerstvý vzduch priamo z Tatier. Za takúto sumu si ho môžete kúpiť v konzerve

0
Komentovať (0)