Lucia Mužlová / / Kultúra
Tehotenstvo, pôrod a neskôr výchova dieťaťa je asi tá najkrajšia vec v živote ženy. Fotografka Helen Aller z Guernsey (Veľká Británia – pozn. redakcie) zachytila túto...

Tehotenstvo, pôrod a neskôr výchova dieťaťa je asi tá najkrajšia vec v živote ženy. Fotografka Helen Aller z Guernsey (Veľká Británia – pozn. redakcie) zachytila túto intímnu fotografiu mamičky a jej len 3 dňového synčeka po cisárskom reze. Mamička, ktorej meno nie je zverejnené, bola rozhodnutá pre prirodzenú cestu pôrodu, no kvôli komplikáciám musela podstúpiť cisársky rez, aby zachránila život svojmu dieťatku.

„Najväčší strach som mala práve z toho, že budem musieť podstúpiť cisársky rez. Bola to moja nočná mora. Nakoniec to zachránilo život mne aj môjmu synčekovi“, hovorí mamička.

cisarsky rez
boredpanda.com

„Je neuveriteľné koľko žien sa hanbí za svoju jazvu po cisárskom reze. Nie vždy si uvedomujú, že to bol krok, ktorý bol potrebný na to, aby prežili oni a ich potomkovia“, povedala Helen.

Aké máte skúsenosti vy? Ste hrdé na to, že ste matky, alebo aj vy svoje jazvy pred svetom radšej skrývate? Dajte nám vedieť v komentároch.

0
Komentovať (0)