foto: Pixabay

katka / / Lokál
Sami dobre viete, že tie najlepšie vtipy sú tie, ktoré sú zo života. Pozrite si tie najlepšie zo života Horehroncov.

Je pravdou, že na internete je možné nájsť takmer všetko. Rôzne stránky, blogy či skupiny sú nekonečnou studňou vtipov a zábavy. Jednou z nich je aj skupina na Facebooku Drísťi z Horehronia a priľahľího okoľia, ktorá je plná úsmevných zážitkov, príhôd, fotografií alebo prísloví z Horehronského regiónu.

Pozrite sa pár vtipných situácií, ktoré napísal sám život. Prinášame vám výber tých najlepších.

Kňaz pri krste dieťaťa: „Máte všetci prvé sväté prijímanie a birmovku?“ Budúci krstný otec: „Pravdaže, veď som robil aj apoštola!“ Kňaz: „Čo prosím?“ Budúci krstný: „No apoštola.“ Kňaz v rozpakoch, prekvapení ľudia počúvali, čo to hovorí, keď sa zapojil otec dieťaťa: „Miništranta, ty debil!


Dnes v robote skoro som zo strechy spadol, keď som počul, ako sa dvaja brigádnici pokúšajú: „Ty keď si bol malý, tak si bol také hnusné decko, že ťa v inkubátore papekom obracali!


Príslovie z Valaskej: Pes, ktorý šteká, nie je dovarený…


Ujo, ako ste zareagovali, keď ste dostali päsťou do tváre?“ „Opuchov som???

Na Mazorníku to jeden neznámy zaparkoval ako sa patrí! 😃😃

Geplaatst door Ľubko GaNgi Kováčik op woensdag 17 mei 2017


Abstinent v Brezne je niečo ako tajný agent. Každý o ňom počul, no nikto ho nevidel.


Na Balogu v krčme sa zase raz strhla vedomostná debata s prekvapivým záverom. „Ná vieš, kto bov prvý na severnom póľe?“ „Ná Amundsen!“ „Dobre a kto bov druhý?“ „Ná, asi Finlandia!


Hovorili v televízore, že v júli alebo v júni bude vojna 3. svetová. „Čó ja viem. Pokiaľ nebuďem mať seno pohrabanuo, bojovať ňepuojďem!


Hádali sa dvaja kamoši, ktorý z nich je škaredší. Jeden hovorí: „Ty si riadne škaredý.“ A druhý na to: „Tvoju fotku dáme do sekretára, aby deti na cukor nechodili.


Do horehronskej krčmy vojde chlapík a kričí: „Chipsy a Coca-Colu!“ Potom sa obráti na ostatných a spýta sa: „Chlapi a naozaj vám nevadí, že tu hovorím po anglicky?

Aj s tym by dalo hrat

Geplaatst door Jan Trlik Vlcek op vrijdag 17 maart 2017


Sedeli sme v autobuse, šofér nemenovaný Paľo K. a ku dverám dobehla zadýchaná slečna a opýtala sa ho „Idete na Piesok?“ a on jej s kľudom: „Nie, na naftu.


Predohra po balocky: „Nááá spíš?


Handeľcova maturita z nemčiny. „Ľubo ako povieš po nemecky korytnačka?“ „Koritchen.“ „Ach jaj! Tak aspoň povedz v rámci módy, čo je tvoje bežné domáce oblečenie?“ „Monterhosen und bagandžen!


Vypil som osem borovičiek a zjedol som tri rožky. Tak mi bolo zle, že odvtedy už rožky nejem.


Furman nám prišiel ťahať prebierku, len ráno sa pohádal so ženou a na obed, keď si mal zajesť, zistil, že mu kôň zožral všetok chlieb, čo mal v kapse porichtovaný na fruštik. Ten sa pozrel na koňa a ľútostivo vraví: „Gaštanko, to ti moja žena poradila, že mi máš toto vykonať!

Pozri aj: Slovenka zverejnila video, v ktorom ukazuje dcérke ako vysloviť slovo tyčinky. Výsledok vás zaručene pobaví

0
Komentovať (0)