Lucia Mužlová / / LifeHacking
Prednedávnom sme vám priniesli článok o tom, ako si viete vypestovať paradajky zo starších kúskov, ktoré sa už nedajú konzumovať. Dnes som si pre vás...

Prednedávnom sme vám priniesli článok o tom, ako si viete vypestovať paradajky zo starších kúskov, ktoré sa už nedajú konzumovať. Dnes som si pre vás pripravila niečo veľmi podobné. Vedeli ste, že takýmto spôsobom môžete doma vypestovať takmer čokoľvek?

Zelenina a ovocie v obchodoch je síce niekedy záťaž pre naše peňaženky, no zároveň sú to vitamíny, ktoré musí naše telo prijímať. Ak budete nabudúce robiť zeleninový šalát, či šúpať nejaké ovocie, spomeňte si na tento článok a nechajte sa inšpirovať.

pestovanie2
livenedup.com

Ak máte záhradku, je to pre vás ešte o to jednoduchšie, pretože máte viac priestoru. Ak bývate v byte, nezúfajte. O chvíľu je tu leto a verím, že sa bude vašej zelenine či ovociu na balkóne dariť. Nie je to namáhavá práca. Jediné, čo potrebujete, je zemina, črepník, konček z ovocia či zeleniny, nejakú tú lopatku a vodu. Ostatné zariadi matka príroda.

pestovanie3
icreativeideas.com

V nasledujúcom videu sa môžete pozrieť na tipy, ako na to. Verím, že vás toto video s prichádzajúcou jarou poteší.

[youtube n6QnKAyBKu4 720 410]Komentovať (0)