Foto: Instagram.com

Ľudia majú rôzne úchylky. Niekto musí mať dodržanú kompletnú symetriu iní zas nedajú dopustiť na svoj organizovaný neporiadok. Avšak táto žena to posunula na celkom inú úroveň, o jej byte sa hovorí, že by jej závideli aj jednorožci.

Farby sú určite super o tom niet pochýb. Aj pokiaľ sa im niekto vyvaruje a jeho šatník sa skladá predovšetkým z čiernych kusov odevu, určite ho potešia jarné rozkvitnuté kríky či popadané jesenné lístie. Isteže je pravda, čo sa vraví: „Sto ľudí, sto chutí“. A o tom sa môžte presvedčiť aj v tomto článku, pretože vám prinášame pohľad do bytu ženy, ktorá farby doslova miluje. Keď sa svojim príbytkom popýšila na sociálnych sieťach rozpútala na internete šialenstvo.


https://www.instagram.com/p/BTB6IPOjeaV/?taken-by=studiomucci
Nie každému sa samozrejme musí páčiť čosi tak excentrické. Jednotlivci, ktorí sa na verejnosti prezentujú akýmsi spôsobom či štýlom, bývajú v súkromí celkom iní. A veľa o nich povie práve miesto, kde trávia väčšinu času. Prípadne tam chodia len spať, no každopádne miesto, ktoré považuje človek za domov, je celkom určite miestom kde sa jednoducho musí cítiť dobre. Jej meno je Amina Mucciolo a čo sa dá usúdiť z jej Instagramového profilu je na jednej strane, že určite sa nesnaží byť nenápadnou. Avšak na strane druhej sa zrejme ani na nič nehrá.

#Tbt my old kitchen and my cute little @hellokitty microwave ?????? #CloudlandLiving #dtla #hellokitty

A post shared by Amina Mucciolo (@studiomucci) on

Na internete vystupuje pod prezývkou Studio Mucci a potom čo svoj byt premenila na dúhu sa dočkala veľkej popularity. Svetlo-fialové steny, pastelové skrinky, kvetinové vzory, mikrovlnná rúra s motívom Hello Kitty a ďalšie farby. Farby úplne všade. Tento byt odzrkadľuje jej životný štýl, keďže sa rada prezentuje veľmi nezvyčajným štýlom. Copíky, ktoré hýria miliónom farieb, vzorované oblečenie a výrazný make up so značným množstvom trblietok. „Je pre mňa naozaj dôležité, aby miesto kde žijem bolo odrazom mojej a taktiež osobnosti môjho muža,“ prezradila Amina pre Dailymail. „Máme radi, keď sa v našom byte môžme cítiť dobre a zažívať množstvo zábavy a inšpirácie.“ 

Shine bright like a diamond (shaped coffee table ?) @wayfair ✨?✨?✨?✨?✨?✨?✨ #wayfairhome #cloudlandliving

A post shared by Amina Mucciolo (@studiomucci) on

Which bag should I wear today ?. ????????????????????? #cloudlandliving #noveltybag #bagwall

A post shared by Amina Mucciolo (@studiomucci) on

Current view as I work from home ????. What are you up to? #cloudlandliving

A post shared by Amina Mucciolo (@studiomucci) on

Pozri aj: Takto to vyzerá, keď grafický dizajnér využije svoje znalosti pri pečení koláčikov

boredpanda.com, instagram.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )