zdroj: Deichmann

Vneste do svojho šatníka dávku štýlovej extravagancie v podobe metalickej obuvi z novej kolekcie Deichmann.

Zažiarte v trblietavých modeloch, ktoré dokonale podčiarknu váš vycibrený vkus. Blysnite sa!

Divoká šelma

zdroj: Deichmann

Zvieracie vzory sa stali absolútnym „must have“ sezóny! Prebuďte v sebe nespútanú šelmu a vkĺznite do metalických lodičiek v módnom leoparďom vzhľade. Staňte sa neodolateľnou a zvodnou femme fatale, ktorá zostane v spomienkach nejedného muža…

V mesačnom svite

zdroj: Deichmann

Aj pohodlná obuv môže byť štýlová! Okoreňte svoj jarný outfit atraktívnymi metalickými topánkami z novej exkluzívnej online kolekcie Deichmann! Nechajte sa zlákať striebristým mesačným ligotom a noste to, čo iní nemajú! Stavte na pútavé ženské modely s originálnym hravým zdobením.

Nadčasový minimalizmus

zdroj: Deichmann

Ženská obuv v jednoduchom minimalistickom strihu sa v dámskom šatníku nikdy nestratí! Urobte si radosť a potešte sa sandálmi na pohodlnom blokovom podpätku z novej kolekcie Deichmann. Trendové modely v trblietavom metalickom vzhľade vám jednoducho nesmú chýbať!

Etno diva

zdroj: Deichmann

Chystáte sa v lete na svoj obľúbený hudobný festival? Buďte hviezdou večera a zažiarte v módnych metalických šľapkách na pevnej podošve. Objavte novinky z influencerskej kolekcie #spreadthelook a vyberte si z nej model, ktorý privedie váš festivalový look do dokonalosti!

 V spolupráci s Deichmann
0
Uložiť článok
Komentovať