foto: Unsplash

Ak máte radi Škandináviu, túto ponuku nemôžete zmeškať.

Nórsko ponúka množstvo nezabudnuteľných zážitkov, veď ide o jednu z najvyspelejších krajín Európy. Nikde v Európe nenájdete takú prírodu, ako práve tu. A to je len jeden z dôvodov, prečo je táto krajina tak jedinečná a prečo sa ju oplatí navštíviť. Je to krajina s viac prírodnými krásami, ako ktorékoľvek iné miesto na našej planéte. A okrem toho má Nórsko ešte omnoho viac dôvodov, prečo by ste si zo všetkých krajín sveta mali ako najbližšiu cieľovú destináciu vybrať práve túto škandinávsku krajinu.

Lacné letenky do Nórska

Jednou z nich je napríklad aj cena leteniek, ktorá klesla na úplné dno. Z Viedne sa do druhého najväčšieho mesta Nórska, Bergenu, dostanete už za 16,5 €. Šialená suma, nemyslíte? Za obojsmernú letenku tam zaplatíte iba 31 €  ak využijete zľavový kód PECKYJUL10.

Zľavový kód v hodnote 10€ sa dá využiť na všetky letenky, pobyty a zájazdy a dokonca aj na už AKCIOVÉ LETENKY.

Zľavový kód v hodnote 10€ PECKYJUL10 si môžete uplatniť na stránke Pelikan.sk počas celého júla. Obojsmerné letenky si tak po uplatnení zľavy budete môcť kúpiť už od 17€.

Zľava na letenky, pobyty a dovolenky

Kupón môžete použiť na stránke: Pelikán.sk
Hodnota kupónu: 10€
Kód kupónu: PECKYJUL10
Platnosť kupónu: Do 31.7.2019

Ako uplatniť kupón?

Po objednaní ľubovoľnej letenky, zájazdu či dovolenky sa vám pri zhrnutí objednávky zobrazí „Kalkulácia objednávky“, kde je zobrazené okienko „Uplatniť kód“. Na okienko stlačte a napíšte tam PECKYJUL10. Po tomto kroku by sa vám odpočíta z celkovej sumy až 10€.

Naše tipy:

  • Akciové letenky do Ázie: Hong Kong, Kuala Lumpur, Bangkok, Tokio či Singapur už od 339€ s kódom 329€ si môžete pozrieť tu
  • Akciové letenky na Maldivy za bezkonkurenčnú cenu 499€ s kódom 489€ si môžete pozrieť tu
  • Prehľad akciových obojsmerných leteniek, ktoré po uplatnení kódu začínajú už na sume 17 € si môžete pozrieť tu
  • Prehľad najlacnejších leteckých zájazdov (letenka+ubytovanie) už od 149 € (s kódom 139€), kde môžete kupón uplatniť si môžete pozrieť tu
  • Prehľad najlacnejších dovoleniek, kde si môžete kupón uplatniť si môžete pozrieť tu
  • Prehľad Last minute dovoleniek už od 149€ (s kódom 139€), kde si môžete uplatniť kupón nájdete tu
Lacné letenky a akciové letenky do celého sveta. Novinky o letoch a letenkách a akciách s ktorými budete vždy v obraze
0
Uložiť článok
Komentovať