foto: Unsplash

Ak máte radi Škandináviu, túto ponuku nemôžete zmeškať.

Nórsko ponúka množstvo nezabudnuteľných zážitkov, veď ide o jednu z najvyspelejších krajín Európy. Nikde v Európe nenájdete takú prírodu, ako práve tu. A to je len jeden z dôvodov, prečo je táto krajina tak jedinečná a prečo sa ju oplatí navštíviť. Je to krajina s viac prírodnými krásami, ako ktorékoľvek iné miesto na našej planéte. A okrem toho má Nórsko ešte omnoho viac dôvodov, prečo by ste si zo všetkých krajín sveta mali ako najbližšiu cieľovú destináciu vybrať práve túto škandinávsku krajinu.

Jednou z nich je napríklad aj cena leteniek, ktorá klesla na úplné dno. Z Viedne sa do druhého najväčšieho mesta Nórska, Bergenu, dostanete už za 16,5 €. Šialená suma, nemyslíte? Za obojsmernú letenku tam zaplatíte iba 31 €  ak využijete zľavový kód PECKYJUL10.

Zľavový kód v hodnote 10€ sa dá využiť na všetky letenky, pobyty a zájazdy a dokonca aj na už AKCIOVÉ LETENKY.

Zľavový kód v hodnote 10€ PECKYJUL10 si môžete uplatniť na stránke Pelikan.sk počas celého júla. Obojsmerné letenky si tak po uplatnení zľavy budete môcť kúpiť už od 17€.

Zľava na letenky, pobyty a dovolenky

Kupón môžete použiť na stránke: Pelikán.sk
Hodnota kupónu: 10€
Kód kupónu: PECKYJUL10
Platnosť kupónu: Do 31.7.2019

Ako uplatniť kupón?

Po objednaní ľubovoľnej letenky, zájazdu či dovolenky sa vám pri zhrnutí objednávky zobrazí „Kalkulácia objednávky“, kde je zobrazené okienko „Uplatniť kód“. Na okienko stlačte a napíšte tam PECKYJUL10. Po tomto kroku by sa vám odpočíta z celkovej sumy až 10€.

Naše tipy:

  • Akciové letenky do Ázie: Hong Kong, Kuala Lumpur, Bangkok, Tokio či Singapur už od 339€ s kódom 329€ si môžete pozrieť tu
  • Akciové letenky na Maldivy za bezkonkurenčnú cenu 499€ s kódom 489€ si môžete pozrieť tu
  • Prehľad akciových obojsmerných leteniek, ktoré po uplatnení kódu začínajú už na sume 17 € si môžete pozrieť tu
  • Prehľad najlacnejších leteckých zájazdov (letenka+ubytovanie) už od 149 € (s kódom 139€), kde môžete kupón uplatniť si môžete pozrieť tu
  • Prehľad najlacnejších dovoleniek, kde si môžete kupón uplatniť si môžete pozrieť tu
  • Prehľad Last minute dovoleniek už od 149€ (s kódom 139€), kde si môžete uplatniť kupón nájdete tu
Lacné letenky a akciové letenky do celého sveta. Novinky o letoch a letenkách a akciách s ktorými budete vždy v obraze
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )