koso / / Svet
Každý už niekedy rozmýšľal nad tým, ako žijú ľudia v rôznych častiach sveta. Občas, keď sme na dovolenke, zapáči sa nám dané miesto až...

Každý už niekedy rozmýšľal nad tým, ako žijú ľudia v rôznych častiach sveta. Občas, keď sme na dovolenke, zapáči sa nám dané miesto až tak, že sa rozhodneme tam presťahovať. Samozrejme, pre mnohých z nás to často skončí len fantáziou, ale na snívaní o novom živote v inej krajine nie je nič zlé. Keby ste mali 260-tisíc eur, kam by ste sa presťahovali najradšej?

Mäntyharju, Fínsko – €269,000

brightside.me, prian.ru
brightside.me, prian.ru

Poloha: na brehu jazera Kallavesi

Za tieto peniaze si môžete kúpiť drevenú chalupu s krbom, ktorá má veľkú terasu. Nájdete tu 2 spálne, 1 kúpeľňu, kuchyňu a obývačku. Nechýba ani sauna a samostatná garáž.

Santorini ,Grécko – €260,000

brightside.me, prian.ru
brightside.me, prian.ru

Poloha: Obec Emboria, turistická oblasť.

Za túto cenu tu dostanete dom s 1 spálňou, kúpeľňou, sprchou, kuchyňou a jedálňou. Okrem zaujímavej architektúry vás nadchne výhľad na Egejské more a hory.

Sosúa, Dominikánska republika – €261 285

brightside.me, prian.ru
brightside.me, prian.ru

Poloha: Prestížna časť, ktorá sa nachádza len 300 m od mora.

Nájdete tu 3 spálne, 3 kúpeľne, veľkú kuchyňu spojenú s obývacou izbou, šatňu a práčovňu. V týchto končinách sa vám zíde aj centralizovaný systém klimatizácie. Nechýba ani plavecký bazén, záhrada a parkovacie miesta.

Petrohrad, Rusko – € 269.275

brightside.me, agm2.ru
brightside.me, agm2.ru

Poloha: obec Strelná

Tento dom má 3 spálne, obývaciu izbu, kúpeľňu, šatňu a 2 balkóny. K dispozícii je tu aj bazén na prízemí a dom sa nachádza v blízkosti Fínskeho zálivu.

Lagos, Portugalsko – € 250.000

brightside.me, prian.ru
brightside.me, prian.ru

Poloha: rezort Praia da Luz

V tejto cene tu nájdete dom, ktorý má 2 spálne a jednu kúpeľňu. V tomto letnom meste oceníte elektrické rolety či terasu s výhľadom na Atlantický oceán a na mesto.

Natal, Brazília – € 274.155

brightside.me, static.wixstatic.com
brightside.me, static.wixstatic.com

Poloha:  Rio Grande do Norte

V Brazílii si za tieto peniaze môžete dovoliť luxusný dom, ktorý má až 4 spálne, 4 kúpeľne a ďalšie 4 miestnosti. Okrem toho tu nájdete aj miestnosť pre kino a pracovňu. Pohoda a súkromie vytvára priestor na opekanie a dom sa nachádza v uzavretom spoločenstve 16 domov.

Pokračovanie na ďalšej strane…Komentovať (0)