9gag.com

Lucia Mužlová / / News
Ako vyzerá dokonalá tvár? Prečo sa niekomu dané tváre páčia a in na nich nevidia nič výnimočné? Plastický chirurg Dr. Julian De Silva vykonal...

Ako vyzerá dokonalá tvár? Prečo sa niekomu dané tváre páčia a in na nich nevidia nič výnimočné? Plastický chirurg Dr. Julian De Silva vykonal výskum, kde zisťoval, čo robí tvár krásnou. Pomocou digitálneho mapovania tváre a pomocou matematických vzorcov a čísla fí, sa doktorovi Julianovi podarilo prísť na to, čo konkrétne vysiela ten známy signál krásy. K dispozícii mal 12 hlavných čŕt tváre a hlavné kontaktné body na tvári a to: oči, pery, obočie, nos, brada, čelo a tvar tváre. Ako vyzerá tá najkrajšia tvár na svete?

tvare1
9gag.com

Amber Heard sa s ideálnou krásnou tvárou zhoduje na 91,85% a jej tvár je považovaná za tú najkrajšiu tvár na svete. Čo poviete vy?

tvare2
9gag.com

Za Amber nezaostáva ani Kim Kardashian s podielom 91,39%. Nasleduje ju Kate Moss s 91,06%.

tvare3
9gag.com

Podľa doktora De Silvu by rebríček tých najkrajších tvárí sveta vyzeral asi nasledovne:

tvare
9gag.com

Otázkou je, ako by teda vyzerala na 100% krásna tvár? Bola by to kombinácia tvárí Kim Kardashian, Kate Moss, Scarlett Johansson, Rihanny a Emily Ratajkowski. Nechcem znieť ako závistlivá žena (čo samozrejme som), ale takto by naozaj vyzerala tá najkrajšia tvár?

TVARE4
9gag.com

Doktor De Silva použil prelomovú technológiu, aby porovnal tvárové rysy aj s preferenciami starovekého Grécka, pretože tam je asi najhlbšie zakorenená myšlienka krásy a fyzickej dokonalosti.

tvare5
9gag.com

Pomer čísla fí v sebe dlho skrýval tajomstvo krásy, no teraz, keď máme navyše k dispozícii počítače a vyspelú techniku, dokážeme to aplikovať na reálne ženy. Doktor De Silva si pre svoj výskum zvolil práve tie najkrajšie známe tváre sveta.

Tu sú niektoré kľúčové zistenia z výskumu:

Najkrajší nos na svete

tvare6
9gag.com

Najkrajšie oči na svete

tvare7
9gag.com

Najkrajšie pery na svete

tvare9
9gag.com

Najkrajšie obočie na svete

tvare10
9gag.com

Najkrajšia brada na svete

tvare11
9gag.com

zdroj: interez.sk (Lucia M.), 9gag.com

0
Komentovať (0)