Takmer každý človek na svete, ktorý je schopný vnímať hudbu, ju má svojim spôsobom rád. Podľa štýlu hudby, ktorú človek obľubuje je dokonca možné...

Takmer každý človek na svete, ktorý je schopný vnímať hudbu, ju má svojim spôsobom rád. Podľa štýlu hudby, ktorú človek obľubuje je dokonca možné človeka odhadnúť. Nie je to síce vedecky dokázané, ale určitá paralela medzi štýlom hudby, ktorý vyznávame a našim správaním môže byť.

prago zahrada (40)Tí, ktorí preferujú pomalé „slaďáky“ a vadí im hlasná hudba, majú pravdepodobne romantickú dušu. Ak niekto počúva techno a hudbu má večne pustenú na maximum, tak sa často jedná o jedinca, ktorý je zahľadený do seba a málokedy romanticky založený. Jeho správanie svedčí o tom, že nerešpektuje súkromie druhých a počúvaním hlasitej hudby nepriaznivo zasahuje do života ľudí, ktorých núti počúvať svoj štýl, ktorý sa mu páči. A to je maximálne egoistické správanie. Počúvať zvuky v rytme buch-buch-buch alebo stále nekončiace údery bicích nástrojov môže byť pre niektorých ľudí obťažujúce. Naviac, ak si v hudobninách takýto človek zakúpi elektrickú gitaru a snaží sa napodobniť zvuky, ktoré vydáva na gitare jeho idol, tak sa môžete rovno presťahovať.

Takže dámy, ak si hľadáte partnera a preferujete skôr jemnejšieho človeka, tak si všímajte okrem iného aj to, akú hudbu preferuje. Ak Vás na prvé rande pozve k sebe domov a pri sviečkach Vám zahrá na gitaru „Voda, čo ma drží nad vodou“ od Joža Ráža, tak je veľká pravdepodobnosť, že Váš partner je veľký romantik a možno aj snílek.

Ak sedíte niekde v bare a priblíži sa k Vám týpek, ktorý ma oblečené tričko s vtipnou potlačou „chcem Ťa“, osloví Vás vetou „ako sa máš sexi kočka“ a pozve Vás si zatancovať na pesničku od Bon Joviho „Bed Of Roses“, tak sa pravdepodobne jedná o muža, ktorý nie je zrovna vyznávačom veľkej romantiky a s najväčšou pravdepodobnosťou hľadá „dievča na jednu noc“.

Hudobných štýlov je veľa a zaškatuľkovať ľudí podľa nich nie je úplne správne. Aj tu platí, že výnimka potvrdzuje pravidlo. Preto je dôležité počúvať hlas srdca. To Vám najskôr napovie, či je dotyčný muž pre Vás ten pravý, alebo nie.

Uložiť článok

Najnovšie články