Pozná to asi každý z nás. Klikneme na nejaký zaujímavý odkaz či obľúbenú stránku, no načítavanie zvolenej stránky prebieha akosi dlho. Po dlhšom čase nám...

Pozná to asi každý z nás. Klikneme na nejaký zaujímavý odkaz či obľúbenú stránku, no načítavanie zvolenej stránky prebieha akosi dlho. Po dlhšom čase nám prehliadač oznámi, že sa mu nepodarilo pripojiť na stránku, a že si máme skontrolovať internetové pripojenie, prípadne nám odporúča nejaké ďalšie rady ako ďalej postupovať. V prípade, že používate prehliadač Google Chrome, tak si okrem klasického oznámenia môžete skrátiť čas hraním hry. Tá vás na chvíľu určite zabaví a možno práve za ten čas vám opäť naskočí vaše internetové pripojenie.

Ak používate Google Chrome a vypadne vám internetové pripojenie, zobrazí sa vám graficky jednoducho spracovaná hra, v ktorej hlavný hrdina je obávaný prehistorický jašter – Tyranosaurus Rex.

interez.sk
interez.sk

Hra je veľmi jednoduchá, ovláda sa medzerníkom a v prípade, že sa nachádzate na mobilnom zariadení, tak na ovládanie stačí použiť ťukanie na displej. Cieľom hry je vyhýbať sa kaktusom či iným objektom pomocou výskokov, pričom ako postupujete, hra sa zrýchľuje, a tým stúpa aj náročnosť.

Hra bola vytvorená už pred niekoľkými rokmi, no až teraz doplnila kolekciu tzv. Easter Eggov spoločnosti Google. Ak si chcete zahrať túto hru, no pritom sa nechcete odrezať od internetu, stačí keď navštívite tento odkaz a zahráte si ju online.

Aké najvyššie skóre sa vám podarilo dosiahnuť?

zdroj: interez.sk (Matej Mensatoris), mentalfloss.com

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )