Foto: Pikwizard

Ľuboš Belko / / News
Určite sa už aj vám stalo, že zábavu v podniku celkom pochovala prítomnosť smartfónov.

V súčasnej modernej a digitálnej dobe to skutočne nie je nič neobvyklé. Žiaľ musíme túto skutočnosť prijať za stálu, pretože smartfóny sa v blízkej ani ďalekej budúcnosti nikam neponáhľajú. Gambrinus sa však tomuto problému postavil čelom. A keďže sme ako jednotlivci na toto rozhodnite príliš slabí, piváreň sa nás rozhodla motivovať.

Vybrané podniky v slovenských mestách sa rozhodli túto výzvu podporiť a tak, keď zavítate na to správne miesto, poctivý dištanc od vašich telefónov vám môže zrezať celú polovicu z účtu. Je to veľmi jednoduché. Vkročíte do jedného z určených podnikov, telefóny vložíte do krabičky na bare a ak bez nich vydržíte až do doby zaplatenia, platíte len polovicu. To sa skutočne oplatí.

A nie len z ekonomického, ale aj zo sociálneho hľadiska. Svoju spoločnosť by sme nemali zanedbávať na úkor technológii v žiadnom prípade. A práve táto motivácia je cesta, ktorou by sme toto vyslobodenie mohli docieliť. Skrátenie účtu o polovicu sa samozrejme netýka všetkých nápojov na stole, ale len tých od Gambrinusu. Akciu môžete využiť do 15. apríla v týchto podnikoch.

Pozri aj: Tento futurológ v 90. rokoch predpovedal budúcnosť. To ako sa jeho tvrdenia naplnili, je až desivo presné a konkrétne

facebook.com
0
Komentovať (0)