Talentovaná umelkyňa je v poslednej dobe veľkým prekvapením. Najprv oznámila verejnosti, že sa chce vrhnúť naplno na spev, čo mnohých dostalo, keďže bola známa skôr ako herečka, a potom prišla so svojím albumom a novými skladbami, ktorými zásobuje fanúšikov. Aby toho nebolo málo, ukázala sa v podobe, na akú u nej nie sme zvyknutí a zverejnila pikantné fotografie.
Je otázne, či Nela Pocisková, ktorá sa predviedla nahá v bazéne, spravila dobre. Mnohí sa totiž ozvali a zahrnuli ju nie práve najpríjemnejšími komentármi, v ktorých ju odsúdili a dali jej najavo, akí sú nepríjemne prekvapení, a že má na viac. Ona si však stojí za svojím a podporuje ju aj jej partner a herec Filip Tůma, ktorý to dal najavo v rozhovore s Topkami.
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
Sebavedomá aj vďaka Filipovi
Dokonca si pôvodne dala poradiť práve od neho, či sú fotografie vhodné. „S tými poslednými fotkami, čo som pridávala, som mala ja osobne asi väčší problém než Filip. Priznám sa, ja som bola za ním s tým, že či to už nie je príliš,“ vyšla s pravdou von Nela, ktorá sa ale zjavne, napriek obavám, vo svojej koži cíti výborne.
„Ja som vekom a skúsenosťami proste nadobudla pocit, že… viac si samú seba vážim, viem si viac veriť – je to síce silné slovo, ale je to tak. A preto si aj hovorím, že kedy, keď nie teraz. Sú to akési posledné produktívne roky môjho života…“ poznamenala.
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
Herečka a speváčka je ženskejšia než kedykoľvek predtým a nechýba jej ani odvaha. „Cítim sa slobodnejšie, to je to slovo…“ pokračovala šťastná Nela, ktorá si uvedomila, že jej nikto nemá do toho, čo chce spraviť, nič hovoriť. Je to jej život. A v tom ju povzbudzuje aj Filip, ktorý jej venoval krásne vyznanie.
Čo jej povedal?
Kedysi bol legendou, dnes je na dne: Kamaráti museli Mickeymu Rourkovi požičiavať na jedlo, aby prežil
Zázrak na rieke Hudson: Neuveriteľný príbeh pristátia lietadla sa skutočne stal, pre mnohých bol kapitán blázon
Irán kedysi vyzeral ako druhé Miami: Odhalené ženy pili drinky a študovali. Vrátiť to môže „Princ z Perzie“
Zubárka Andrea poradí, ako ušetríte stovky eur: Mala pacientku, čo si zlomila zub pri zapekanej brokolici
Tomáš o živote vo Švajčiarsku: Za nájom som platil 1900 eur. Začiatok bol veľmi ťažký, nezarobíte tak ako Švajčiar
Najväčšie tajomstvo poznal ako jediný, nikdy ho neprezradil. Od smrti filmového Severusa Snapea prešlo 10 rokov
Chystajte si peniaze na lístky: Slovenské kiná ponúknu v roku 2026 množstvo skvelých filmových noviniek
Šéf IĽP: Ficova vláda mlčí, pre Slovensko je to nebezpečné. Irán zažíva najväčšiu krízu za celé desaťročia
Znásilňoval a mučil 13-ročných chlapcov: Sadistický vrah lákal deti na cukríky, zavraždil ho komplic
Nutričná špecialistka: Ak chcete schudnúť 5 kíl, Ozempic nie je riešenie. Posledné jedlo o 18:00 je mýtus








Nahlásiť chybu v článku