Zachytiť ten najlepší záber je náročné a často to stojí mnoho úsilia a príprav. Tento fotograf strávil 8 rokov na cestách a precestoval viac ako 80 krajín. Na svojich cestách fotil portréty ľudí z rôznych kútov sveta, vďaka čomu vznikla výnimočná fotoséria.
Alexander Khimushin začal s projektom The World In Faces takmer pred dvomi rokmi, pričom sa snažil zachytiť zaujímavých ľudí a prírodu z tých najodľahlejších kútov sveta. Fotografie mužov, žien a detí v ich tradičnom oblečení plného zložitých šperkov počas ich starovekých rituálov. „Krása a diverzita sveta spočíva v ľuďoch, ktorí ho takým robia, najmä na tých najvzdialenejších miestach, kde kultúra a tradície stále žijú. To som sa snažil na týchto portrétoch odzrkadliť,“ vyjadril sa Khimushin.
Pozri aj: Intímna fotoséria ukazuje, ako vyzerá bežný život dvoch mladých parížskych žien
designyoutrust.com
Beáta Jurík z PS: Fico poslal Putinovi vianočný darček. V stanovisku Slovenska chýba zmienka o územnej celistvosti Ukrajiny
Navštívili sme tradičné dedinské vianočné trhy aj so zabíjačkou. Stretli sme známych z detstva a ochutnali špeciality
Analytička Lauková o energopomoci: Dostane ju človek, ktorému zvýšili plat, dôchodcovia môžu mať problém
Miška a Denis zo Sexuálnej výchovy: Klitoris je oveľa väčší, ako si ľudia myslia. Toto urobte po každom pohlavnom styku
Ešte ho ani neotvorili, už nahnevali vodičov: Za tunelom Višňové nastáva zmena, mnohí vodiči majú hlavu v smútku
Bola vysušená 5 rokov doma v garáži a jej rodina si to nevšimla: Záhada úmrtia mladej ženy vám nedá spávať
Už malý detail vie ušetriť desiatky eur, takto si nastavte radiátory. Odborníci upozorňujú, čo je doma najväčší problém
Patrí medzi najlacnejšie lyžiarske strediská v Európe: Najete sa tu už od 5,5 eura, cena skipasu vás prekvapí
S analytikom Potočárom sme sa rozprávali o energopomoci. Boli sme na magických trhoch, očarili nás ponukou aj cenami
Doktorka Jana Boboková o zomieraní: Život nie je nutné za každú cenu umelo predlžovať. Musíme akceptovať, že bude koniec








Nahlásiť chybu v článku