Nie je žiadnou záhadou, že muži každého veku majú v dnešnej dobe problém zapôsobiť na ženu svojich snov. Nech to skúšame akokoľvek, jeden trapas strieda...

Nie je žiadnou záhadou, že muži každého veku majú v dnešnej dobe problém zapôsobiť na ženu svojich snov. Nech to skúšame akokoľvek, jeden trapas strieda ďalší a dievča si čoskoro myslí, že sme úplne nemožní. Tieto triky by vám však mali pomôcť k tomu, že vaša budúca bývalá z vás bude celá paf. Účinnosť však nie je absolútne 100% a redakcia Interez neprijíma žiadne reklamácie.

ako zbalit babu (2)
en.rocketnews24.com

Všetci dobre vieme, že v každom dievčati a žene drieme materinský pud. Preto je veľmi výhodné, ak si na flákanie po sídlisku zoženiete dieťa alebo akékoľvek domáce zvieratko. Veď na čo by už dievčatá leteli viac, ako na starostlivého staršieho brata. Len potom svojho súrodenca nezabudnite niekde na ulici, keď už pôjdete na rande, lebo vám mama dá doma po hlave.

ako zbalit babu (2)
memeguy.com

Najhoršou vlastnosťou, ktorú pri balení môžete mať, je syndróm rýchlych úst. Je to jednoduchá porucha, pri ktorej sú vaše ústa rýchlejšie, ako mozog. Vaša hlava potom vypúšťa nepremyslené vety, ktorými si môžete poriadne zavariť.

Najnovšie články