foto: Instagram

Snažíte sa každú dovolenku spraviť originálnu rodinnú fotografiu? Niekedy je veľmi ťažké vymyslieť, ako sa na fotografiu poskladať, aby ste vytvorili niečo iné, no s trochou fantázie to naozaj ide.

Vďaka sociálnym sieťam môžeme sledovať milióny ľudí, ktorí sú práve na dovolenke. Užívajú si more a slnko, no na fotografiu hneď zabudneme, pretože je veľmi podobná, ako desiatky ďalších, ktoré na nás počas leta vyskakujú. Keď však narazíme na fotografie, ktoré sú úplne iné a originálne, veľmi jednoducho si ich zapamätáme.

Originálnych fotografií z dovoleniek nie je nikdy dosť. Ak potrebujete nápad, aké fotky pri ďalšej návšteve dovolenkovej destinácie môžete urobiť, nechajte sa inšpirovať napríklad tými zábermi, ktoré zachytávajú nielen ľudí, ale aj ich emócie a originalitu.

Happy!

Ak chcete svoje emócie vyjadriť doslova a dopísmena, určite vyskúšajte niečo podobné. Výhodu majú najmä ľudia, ktorí chodia na výlety a dovolenky po skupinkách.

Nebezpečenstvo hrozí všade!

Hamburger

Máte chuť na hamburger? Fantázii sa medze nekladú. Stačí len to, aby ste vedeli, ako fotografiu odfotiť a jemne upraviť.

Vlasy ako most

👣🌎 (Edição DDD – Domingo Do Desejo – Photo credit: @keepeyesopen) Amigos, vocês viram no @passagensimperdiveis que está rolando promoção para a Bolívia, com vôo direto partindo de São Paulo??? 😱😱✈️🌎 . Lugar de vastíssima riqueza cultural e com paisagens incrivelmente únicas! . Quem já foi? Foi em que época? Recomenda? Uyuni seco ou molhado? Tem chance de ver os dois durantes a travessia (é querer demais? Rsrsrs). . A @tripsdapam já disse que fez a viagem sem perrengues, e é assim que eu quero! O @blogviagemsemlimites já deu várias dicas também! . E você? Qual sua dica preciosa desde lugar? Ou o que gostaria de saber? Vai aproveitar a promoção?? Recomendam quais guias ou empresas??? . Uma coisa eu sei… Seco ou molhado, a criatividade rola solta no Uyuni! Eu achei fantástica essa foto da @keepeyesopen 😍👏👏👏👏👏👏 . #salardeuyni #bolivia #experiencebolivia #ds_br

A post shared by Pegadas no Mundo (@pegadasnomundo) on

Na fotenie originálnych fotografií môžete použiť naozaj úplne všetko. Dokonca aj dlhé vlasy.

Polkruh

Nudíte sa na pláži? Vyskúšajte sa postaviť presne tak, ako títo ľudia a uvidíte, že o zábavu máte postarané na dlhé hodiny. Je to omnoho ťažšie, ako to v skutočnosti vyzerá.

Odpadnutá hlava

Niekedy netreba ani veľa predstavivosti. Stačí, ak máte pri sebe tých správnych priateľov, ktorí majú radi zábavu a vyskúšajú úplne všetko, čo im navrhnete. Máte chuť zakopať sa do piesku?

Vodný koč

Nebaví vás už klasické potápanie? Vyskúšajte rôzne pózy pod vodou. Jediné, čo budete potrebovať, je vodotesná kamera alebo fotoaparát.

Pár kvapiek vody

Na prvý pohľad komplikovaná fotografia, ktorá je veľmi jednoduchá. Jediné, čo potrebujete je pohrať sa so vzdialenosťou medzi jednotlivými ľuďmi.

Ste hladní?

Klasické fotky, kde sa ľudia držia za ruky sú už dávno zastarané. Vyskúšajte niečo nové. Stačí vám len trochu viac trpezlivosti a správne načasovanie.

Trochu viac násilia

No nevyzerá táto fotografia zábavnejšie a originálnejšie, než tie klasické zamilované?

Trochu pomoci pri joge

Pomôžte svojej polovičke pri cvičení jogy. Niektoré kúsky sú náročné a menšia pomoc nikdy nezaškodí.

Zmeňte uhol pohľadu!

Pri tejto fotke budete musieť dlhšie rozmýšľať, či je to skutočnosť alebo len trochu iný uhol pohľadu.

Ďalšie cvičenie

Stačia naozaj tie najobyčajnejšie veci

Nemusíte chodiť nikam za hranice. Stačí, ak ste originálni a fotografiu môžete spraviť aj v pohodlí domova.

Máte chuť na niečo studené?

Západ slnka

A sunset so beautiful, you want to take it home.🌄❤ . Do you prefer SUNSET or SUNRISE🤔🤔 Let Me Know . Follow @favtripper for more 👈 🌴Like last 10 posts and follow 🌴Tag your travel addict friends 🌴DM for shout outs and biz enquiries 📱Use #favtripper to get featured 📸 @artselect 🎆🎆 . . . . . #sunsets #sunsetlover #sunset_ig #earth #earthporn #exploretocreate #beautifulplanet #explorer #travel #worldtravelbook #best_destinations #wildplanet #placestogo #travel_captures #fantastic_earth #sharetravelpics #travelinstyle #photographer_tr #photographersofig #photographermedan #creativephoto #creativephotos #creativephotography #creativephotographer #travelog #travelholic #ig_naturelovers #travelnoir #howcool

A post shared by Travel✈ Freedom🌎 Lifestyle🏠💰 (@favtripper) on

Zaskáčte si

Ak chcete spraviť tú najlepšiu fotografiu, musíte zachytiť ten najlepší moment.

Hviezdy úplne všade

Mágia je všade okolo nás!

La Paz, Death Road and the Amazon! Real or Fake? 👉Follow @vibetraveldaily for more! 👈 – 📷@dylanward | #vibetraveldaily

A post shared by Travel🌴Adventure🌲Lifestyle🏄 (@vibetraveldaily) on

Máte chuť trochu si zalietať?

Sundays…are for the boys. #leisuredive

A post shared by Alex Anshus (@alexanshus) on

Ukážte svoje naozajstné emócie!

Fake or Real? Haha Smile 🙂 🔺Follow @vibetraveldaily for more👈 Via: Unknown (dm)

A post shared by Travel🌴Adventure🌲Lifestyle🏄 (@vibetraveldaily) on

Pozri aj: 8 zásadných rozdielov medzi Slovenskom a Českom vyjadrených i v prehľadných grafoch

brightside.me
Príbehy
0
Komentovať (0)