Foto: Tracey Buyce

Anet / / Série
Pre niekoho je to možno tabu téma, ďalší to nepovažuje za nič poburujúce. Každý sme rozdielny a predsa len máme niečo spoločné. Sme ľudia a mali by sme sa rešpektovať.

Jún je mesiacom, kedy sa viac hovorí o komunite LGBT, čiže o lesbičkách, gejoch, bisexuáloch a transgenderových ľudí. V tomto období sa koná aj podujatie Dúhový Pride/Gay Pride. Vo svete vládne bohužiaľ aj nenávisť a intolerancia a práve preto by sme sa všetci mali snažiť o to, aby sme rešpektovali toho druhého, aj napriek tomu, že možno nemáme rovnaký názor alebo životný štýl ako on.

Na konci 20. storočia sa svadby rovnakých pohlaví bez právneho uznania stali čoraz populárnejšími. Prvou krajinou, ktoré uznalo manželstvo ľudí rovnakého pohlavia, bolo Holandsko. Bolo to v roku 2001. Toto znamenalo obrat vo verejnom prijatí rovnosti manželstva a dnes sú sobáše ľudí rovnakého pohlavia uznané v 22 krajinách.

Od okázalých veľkých svadieb, až po rýchle návštevy radnice, tieto fotografie zachytávajú jedny z najdojemnejších chvíľ uzatvárania homosexuálnych manželstiev.

A Guy + A Girl Photography
Tracey Buyce
JAGstudios
Chrisman Studios
Pink Iceland
Steph Grant Photography
Amy Anaiz Photography
Julia C. Smith Photography
Erica Camille
Amanda Summerlin
Clane Gessel
David N. Sachs Photography
Paul Underhill
Eric Foley Photography
Tracey Buyce Photography
Sam Liang
popwed.co
Steph Grant Photography
Pink Iceland
George Street Photo and Video
Rebecca Yale Photography
Katie Kaizer Photography
Erica Camille

Pozri aj: 10 najlepších LGBT filmov, ktoré od základov zmenia váš pohľad na homosexualitu

boredpanda.com
0
Komentovať (0)