Lukáš Mužla / / Série
Ľudia sa už od nepamäti zabávali všelijakými spôsobmi. Samozrejme, že sa medzi tie najobľúbenejšie dostali aj erotické hrátky. V niektorých prípadoch to však zašlo do...

Ľudia sa už od nepamäti zabávali všelijakými spôsobmi. Samozrejme, že sa medzi tie najobľúbenejšie dostali aj erotické hrátky. V niektorých prípadoch to však zašlo do takých extrémov, že by ste boli skutočne šokovaní, čo ľudia v minulosti povystrájali. My vám prinášame pár najväčších bizarností z tejto témy.

Katarína Veľká raz priznala, že by bez pravidelného sexu nedokázala vládnuť takej obrovskej krajine ako je Rusko. Táto panovníčka si vo svojich komnatách striedala rôznych pánov takmer každú noc. Katarína takto vládla neľahkých 34 rokov, počas ktorých bolo Rusko vo vojne s Tureckom.

novorossia.today
novorossia.today

Rok po tom, ako bolo vymyslená kamera na snímanie pohybových záberov (1895), bol natočený film s názvom Le Coucher de la Mariee, ktorý bol určený výhradne pre dospelých divákov.

irishfilminstitute.blogspot.sk
irishfilminstitute.blogspot.sk

Prvú vec, ktorú strčil „otec mikrobiológie“ Anton van Leeuwenhoek pod jeho vynález, mikroskop, boli jeho vlastné spermie.

prezi.com
prezi.com

V 20. rokoch 20. storočia, keď sa toho o počte chromozómov ešte veľa nevedelo, sa ruský vedec Ilya Ivanov pokúsil o kontroverzný kúsok. Samicu orangutana sa niekoľkokrát pokúšal oplodniť ľudskými spermiami. Keď sa mu to nepodarilo, skúšal to naopak.

hague6185.wordpress.com
hague6185.wordpress.com

Muž, ktorý vykonával popravu vraha Abrahama Lincolna si sám nožnicami odstránil genitálie.

wikipedia.org
wikipedia.org
0
Komentovať (0)