Lucia Mužlová / / LifeHacking
Bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíme, takmer vždy sa u nás doma vyskytne nejaký neočakávaný neporiadok, ktorý nám spôsobuje vrásky. Nepatrím síce k tým...

Bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíme, takmer vždy sa u nás doma vyskytne nejaký neočakávaný neporiadok, ktorý nám spôsobuje vrásky. Nepatrím síce k tým ľuďom, čo by upratovali každý deň, ale niekedy ma tiež dokáže neporiadok vytočiť. Časopis Bright Side vytvoril zoznam najrozšírenejších chýb, ktorých sa dopúšťame a neskôr máme hlavu v smútku. Schválne, v koľkých sa nájdete vy?

Magnetky na chladničke

neporiadok1
brightside.me

Áno, toto je aj môj problém. Magnetky najskôr pekne rozložíte, vyzerá to skvelo, no keď sa o mesiac lepšie pozriete, je v tom chaos a nevyzerá to vôbec dobre. Posledným trendom sú magnetické tabule. Môžete na ne písať, lepiť odkazy a magnetky zorganizovať, pričom je len malá šanca, že sa niekam pohnú.

Suveníry

neporiadok2
brightside.me

Toto je azda ešte horší prípad ako magnetky. Je to hlavne kvôli tomu, že je ťažšie nájsť suvenírom vhodné miesto. Väčšinou sú roztrúsené kade tade po byte a občas to nepôsobí pekne. Ak si napríklad z každej dovolenky prinesiete nejaké mušle, skúste ich sústrediť len na jedno miesto. Nezávidím tým, ktorí chodia na dovolenku aj viackrát ročne a už vôbec si nechcem predstaviť kam tie suveníry dávajú.

Umývanie riadu

neporiadok3
brightside.me

Dizajnéri tvrdia, že nikdy nedosiahnete elegantnú kuchyňu pokiaľ vaše prostriedky na umývanie riadu budú na očiach. Riešením je poprosiť manžela, nech vám namontuje dávkovač. Nezabudnite vybrať taký, ktorý bude s vašou kuchyňou ladiť.

Žehliaca doska

neporiadok4
brightside.me

Niektorí ľudia používajú žehliacu dosku na ukladanie vecí. To však nikdy nebude pôsobiť pekne. Žehliaca doska by mala mať jediný účel, a to taký, na aký bola vyrobená a vaše veci by mali byť poskladané v skrini. Musím sa priznať, že môj zlozvyk je odkladanie vecí na stoličku. Dajte mi vedieť, či to máte z detstva tak aj vy. Vždy som si pri písacom stolíku na stoličku odkladala oblečenie. Veď hádam nedám sveter do prania, keď som ho mala len raz a do skrine patria predsa len čisté veci. Áno, aj to boli a ešte aj sú moje výhovorky.

Topánky

neporiadok5
brightside.me

Topánky roztrúsené po celej chodbe. Zima síce skončila, ale pre istotu si tu nejaké ešte nechám. Ide jar, tak tieto už budem nosiť a jesenné sa tiež zídu. Ak máte málo priestoru na odkladanie topánok, určite by ste mali mať vybraté len tie najnutnejšie kúsky. Nevyzerá to veľmi lákavo, keď prvé, čo návšteva zbadá, sú rozhádzané topánky. Najlepšie je schovať topánky do botníka, čím vám vznikne aj viac priestoru a lepšia organizácia.

Pokračovanie na ďalšej strane..Komentovať (0)