Kto by ich nemal rád? Božského Barneyho, ukecanú Lily, ochranára Marshalla, workoholičku Robin a stále hľadajúceho Teda. Ak sa naladíte na ich vlnovú dĺžku...

Kto by ich nemal rád? Božského Barneyho, ukecanú Lily, ochranára Marshalla, workoholičku Robin a stále hľadajúceho Teda. Ak sa naladíte na ich vlnovú dĺžku musíte ich jednoducho milovať.   

Ako som spoznal vašu matku je jediný seriál, ktorý je nutné pozerať  v obleku. Barney o tom viem svoje. Vo všetkých epizódach sa vyskytlo len 12 scén kde Neil Patrick Harris, teda Barney, nemal oblek.  Fráza „nahoď oblek“ doslova zľudovela.

how i met obr2

cinemablend.com

Lily to počas natáčania tiež nemala ľahké,  na bozky s Marshallom si musela zvykať. Marshall bol totiž dlhoročný fajčiar, počas natáčania sa však pokúšal prestať. Kto by sa  však hneval na Marshmellounka?

Noretta

pixgood.com

Lily a Robin boli počas natáčania niekoľkých epizód tehotné, správne zvolené oblečenie však všetko zakrylo, nikto si nič nevšimol a nakrúcanie mohlo pokračovať.

how i met obr4

fanpop.com

Ted je v reálnom živote alergický na psov ani to však nebránilo seriálovej láske s majiteľkou piatich havkáčov Robin.  V seriáli ho však s chlpáčmi nevidíme.

how i met obr.5

thefaithgeek.com

Nesmieme zabúdať na povestnú „Playbook“ s trikmi ako zbaliť ženy.  Aj keď nie sme v Amerike, možno tieto návody na balenie fungujú. Za pokus to stojí a mimochodom „Playbook“  sa dá reálne kúpiť.

Last Forever Part One

cinemablend.com
Uložiť článok

Najnovšie články