Komentáre k Vo vrecku mal 25 centov, prešiel Ameriku aj Afriku: Zbraň pri hlave som mal päťkrát, aj tak by som to za nič nevymenil https://www.interez.sk/vo-vrecku-mal-25-centov-presiel-ameriku-aj-afriku-zbran-pri-hlave-som-mal-patkrat-aj-tak-by-som-to-za-nic-nevymenil/ byť smart je interez Mon, 28 Sep 2020 07:24:44 +0000 hourly 1