branči / / Série
Mystéria a duchovno. Tieto dve veci ľudí stále zaujímajú a mátajú im hlavy. Po svete totiž koluje množstvo fotiek, na ktorých je nepozvaný hosť. Ako sa...

Mystéria a duchovno. Tieto dve veci ľudí stále zaujímajú a mátajú im hlavy. Po svete totiž koluje množstvo fotiek, na ktorých je nepozvaný hosť. Ako sa tam zjavil a kto to je? To už ostane pravdepodobne navždy záhadou. Prinášame Vám dnes ďalšie záhadné fotky a príbehy, v ktorých ma účasť aj niekto iný ako len človek.

Duch pri železničnom priecestí

duch

Zvláštna legenda obklopuje železničné priecestie v meste San Antonio v americkom Texase. Miesto, kde sa koľaj stretáva s vozovkou je miestom tragických nehôd. Bolo tu zabitých niekoľko detí v školskom veku a ich duchovia sa na mieste nehody stále zdržiavajú. Hovorí sa, že títo duchovia tlačia autá ku koľaji – a to po ceste, ktorá je do kopca! Istá žena a niekoľko jej priateľov raz boli na tomto mieste, aby sa o pravdivosti legendy presvedčili sami. Žena spravila niekoľko fotografií. Na jednej z nich sa objavila nevysvetliteľná, divná a priehľadná postava. Žeby duch jedného z detí?

Obesená čarodejnica na strome

duch1

Na cintoríne Bowman údajne straší. Legenda hovorí, že sa tam pohybovala miestna čarodejnica, ktorá vraždila deti. Bola však chytená a obesená na strome blízko stredu cintorína. Ľudia tvrdia, že duchovia, ktorí na tomto cintoríne strašia sú veľmi násilní. Okrem zjavení, ktoré ľudia videli taktiež hovoria, že boli postrčení, tlačení a poškriabaní neviditeľnými silami.

Duch v kostole

duch2

V roku 1982 vytvoril fotograf Chris Brackley fotku interiéru londýnskeho kostola. Avšak to, čo na fotke neskôr uvidel určite neočakával. Na poschodí budovy, v pravom hornom rohu fotky uvidel niečo, čo sa podobalo na ženu. Podľa informácií fotografa boli v tom čase v kostole iba traja ľudia, ale žiadny z nich vtedy nebol na poschodí.

Duch zavraždenej ženy

duch3

Mesto Oregon, hotelová izba číslo 310. V roku 1948 sa do tejto izby na ubytovanie zapísal mladý pár. Na druhý deň ráno bola mladá žena nájdená na chodníku mŕtva. Prvé, čo mužovi napadlo bolo, že spáchala samovraždu. Avšak napokon muž zistil, že žena mala v ruke tmavé vlasy. Vraj zavraždenej ženy nebol nikdy nájdený. Výpovede ľudí hovoria, že po otvorení dverí do tejto izby Vás ovanie horúci, diabolský vzduch. Ľudia, ktorí v tejto izbe boli ubytovaní dokonca hovoria, že mali silné nutkanie vyskočiť z okna.

Duch vychádzajúci z tela

duch4

Fotografia, ktorá bola zhotovená v Thajsku poukazuje na ducha, ktorý opúšťa telo muža.  Jeho tvár je pre skrytú identitu zafarbená. Táto fotka vznikla počas policajného vyšetrovania po tom, čo bol muž zavraždený v boji. Dobrovoľný policajt povedal, že také niečo videl prvýkrát v jeho 30 ročnej kariére. Miestni obyvatelia spolu s úradmi boli z fotografie šokovaní a ohúrení zároveň.

Duch zrazeného muža

duch5

Tento snímok s duchom bol vytvorený v roku 1999 v Gruzínsku. Majiteľ miestneho hostinca najal fotografa, aby spravil fotky samotného hostinca a jeho izieb. Na jednej z fotiek sa však nachádzal slabý obraz človeka ležiaceho na posteli. Majitelia hostinca sa domnievajú, že to mohol byť duch muža menom Claude Worley. Tento muž údajne zomrel v dome v roku 1889 po tom, čo bol zrazený vlakom.

Pozri aj: Ruský experiment

Pozri aj: Philadelphský experiment

Pozri aj: Záhady sveta

 

0
Komentovať (0)