Pridávanie článku/blogu

Prihlásenie | Registrácia      Pravidlá prispievania

Touto funkciou sa snažíme priblížiť čo najviac Vám. Umožňuje sa každému podieľať na obsahu tohto portálu. Na tomto systéme fungujú svetové portály ako Bored Panda či 9GAG. Buď súčasťou interez.sk a píš svoje vlastné články či blogy práve u nás!

  • Podeľ sa s nami o tvoje nápady, názory, zážitky či veci, ktoré ťa zaujímajú, novinky zo sveta či hudby a vyskúšaj si zároveň možnosť tvorby článkov v našom redakčnom systéme.
  • Pridávanie článkov/blogov je veľmi jednoduché. Stačí ak sa zaregistruješ (jednoducho, aj pomocou Facebook-u), prečítaš si pravidlá prispievania  a môžeš začať písať, koľko ti prsty ráčia.
  • Tvoj článok sa zobrazí v kategórii VAŠE ČLÁNKY. Každý týždeň v nedeľu vyberieme z vašich článkov tie najčítanejšie, ktoré sa dostanú na hlavnú stránku portálu, a budú zdieľané na sociálnej sieti Facebook viac, ako 20 – tisíc ľuďom.
  • Možno práve ty budeš mať to šťastie a vyberieme si ťa do našej redakcie.  Budeš mať možnosť si privyrobiť nejaké to euro, získavať akreditácie na rôzne podujatia a koncerty… A okrem iného sa môžeš priučiť práci redaktora a podieľať sa na tvorbe tohto portálu.

Dúfame, že túto našu novú funkciu oceníte a že s nami ostanete aj naďalej!

V prípade akýchkoľvek nejasností či problémov s registráciou nás kontaktuje na: [email protected].