Pridaj si svoj článok

PRIHLÁSENIE|REGISTRÁCIA     PRAVIDLÁ PRISPIEVANIA


Portál interez.sk prichádza s novou funkciou PRIDAJ ČLÁNOK, ktorou sa chce ešte viac priblížiť Vám, ľuďom. Táto funkcia sa každému umožňuje podieľať na obsahu tohto portálu. Na tomto systéme fungujú svetové portály ako Bored Panda či 9GAG. Týmto spôsobom hľadáme do našej redakcie nových ľudí!

Si umelec, hudobník, fotograf, či človek plný nápadov?

  • Baví ťa fotenie a chceš mať koncerty, festivaly či iné žúrky zdarma? Neváhaj sa o tejto práci informovať čosi viac…
  • Podeľ sa s nami o tvoje nápady, veci, ktoré ťa zaujímajú, novinky zo sveta či hudby a vyskúšaj si zároveň možnosť tvorby článkov v našom redakčnom systéme.
  • Pridávanie článkov je veľmi jednoduché. Stačí ak sa zaregistruješ (jednoducho, aj pomocou Facebook-u), prečítaš si pravidlá prispievania  a môžeš začať písať, koľko ti prsty ráčia.
  • Tvoj článok sa zobrazí v kategórii VAŠE ČLÁNKY. Každý týždeň v nedeľu vyberieme z vašich článkov tie najčítanejšie, ktoré sa dostanú na hlavnú stránku portálu, a budú zdieľané na sociálnej sieti Facebook viac ako 9 – tisíc ľuďom.
  • Možno práve ty budeš mať to šťastie a vyberieme si ťa do našej redakcie.  Budeš mať možnosť si privyrobiť nejaké to euro, získavať akreditácie na rôzne podujatia a koncerty… A okrem iného sa môžeš priučiť práci reaktora a podieľať sa na tvorbe tohto portálu.

Dúfame, že túto našu novú funkciu oceníte a že s nami ostanete aj naďalej!

V prípade akýchkoľvek nejasností či problémov s registráciou nás kontaktuje na: [email protected].