Podporte nás, pošleme vám darček

Interez funguje už šiesty rok a za ten čas sme pre vás napísali už viac ako 20-tisíc článkov. Stále sa však snažíme zlepšovať a mať na našom webe čoraz viac autorského obsahu, na ktorom naši redaktori pracujú celé dni, niekedy aj týždne.

Tvorba kvalitného obsahu je však finančne veľmi náročná, preto potrebujeme tvoju pomoc, aby sme sa mohli aj naďalej zlepšovať a prinášať ti stále viac kvalitných tém, ktoré si budeš môcť u nás prečítať zadarmo.

Čo získaš tým, že nás podporíš?

Pošleme ti užitočný darček

Za ďakujem si nikto nič nekúpi, preto sa ti odvďačíme aj fyzicky. Napríklad ti môžeme poslať ako darček ekologickú tyčinku do uší LastSwab s kompostovateľným obalom, ktorú môžeš využiť aj tisíckrát a už nikdy si v obchode nekúpiš jednorazové tyčinky do uší. Ak si #interezpositive, určite ťa poteší Interez zápisník, ceruzka či nálepky. Ak ťa otravujú na našom webe reklamy, tohto utrpenia ťa radi zbavíme.

Budeme môcť pokračovať v projekte #interezpodporuje

Na našom webe sme spustili kampaň pre malých podnikateľov #interezpodporuje, ktorým venujeme reklamnú kampaň dokopy v hodnote 50-tisíc eur. V tejto iniciatíve chceme pokračovať a naďalej podporovať lokálne firmy aj po presiahnutí budgetu, ktorý sme na začiatku kampane ohlásili. Zoznam firiem, ktoré sme zatiaľ podporili, nájdeš TU.

Budeme ti prinášať viac veľkých tém

Poukázali sme na realitnú mafiu na stránke Bazos.sk, navštívili sme obec, ktorá už 60 rokov čaká na zatopenie či jedno z najnebezpečnejších miest Slovenska. Okrem toho ti prinášame pravidelne rozsiahle historické články, aktuálne témy rozobrané do hĺbky, kvalitné rozhovory či rozsiahle filmové články. Všetky naše autorské témy nájdeš TU. Tvoja podpora poputuje autorom a tí sa tak budú môcť venovať autorským témam ešte dôslednejšie.

Viaže ma k niečomu príspevok?

Príspevok ťa k ničomu neviaže, nebudeš ho mať nastavený ako trvalý príkaz, ktorý sa ti bude každý mesiac sťahovať z účtu. Ide o jednorazový príspevok a všetky takto vyzbierané finančné prostriedky využijeme na chod a zlepšenie redakcie. Peniaze teda poputujú priamo redaktorom, z ktorých si aj ty môžeš vybrať toho, ktorého chceš podporiť, pretože ťa baví čítať jeho články.

Vyber si balík, ktorý ťa najviac zaujme

Prispieť nám môžeš aj ľubovoľnou sumou podľa vlastného uváženia. Budeme ti vďační za každý jeden príspevok, ktorý nám pomôže tvoriť kvalitnejší obsah.

Vybrať balík
5.00€
Dobrovoľný príspevok