Komentáre k Omrzliny by boli najmenší problém. Toto by sa stalo s človekom, ak by sa ocitol na mieste s najnižšou teplotou na Zemi https://www.interez.sk/omrzliny-by-boli-najmensi-problem-toto-by-sa-stalo-s-clovekom-ak-by-sa-ocitol-na-mieste-s-najnizsou-teplotou-na-zemi/ byť smart je interez Fri, 16 Aug 2019 10:26:06 +0000 hourly 1