Branislav Blaško / / Série
Mimozemský život bol vždy pre ľudí zaujímavý a dodnes sa o ňom vedú rôzne polemiky. Určite ste už aj vy počuli veľa príbehov a...

Mimozemský život bol vždy pre ľudí zaujímavý a dodnes sa o ňom vedú rôzne polemiky. Určite ste už aj vy počuli veľa príbehov a zážitkov o mimozemských ľuďoch a UFO. Niektorým ľuďom sa podarilo tieto objekty vyfotografovať. Je jasné, že nie všetky fotografie sú pravdivé a že všetky objekty sú UFO, no keď zapojíme fantáziu a predstavivosť môžme prísť na rôzne konšpirácie a dohady.

Najstaršia zachytená fotografia UFO pochádza z roku 1870 (Mt. Washington, New Hampshire).

ufo1

Táto fotografia vznikla v zime na prelome rokov 1870-71 a považuje sa za jednu z  nejrelevantnejších fotografii UFO. V roku 1870 ešte neboli lietadlá ani nič iné, čo by mohlo vo vzduchu lietať. V roku 2002 sa táto fotografia predala na aukcii za 385 dolárov.

Tiensten,China 1942

ufo2

Táto fotografia bola odfotená počas druhej svetovej vojny a náhodou sa našla v starom zápisníku. Nedá sa jednoznačne povedať, že táto fotografia nie je podvrh, ale ako vidíme reakcie ľudí na fotografii, niektorí na neznámy objekt ukazujú.

0
Komentovať (0)