Lukáš Mužla / / Série
Existujú, či neexistujú? Každý má na duchov vlastný názor. Určite však každý počul o duchoch vlastný príbeh či nejakú legendu. V prvej časti sme...

Existujú, či neexistujú? Každý má na duchov vlastný názor. Určite však každý počul o duchoch vlastný príbeh či nejakú legendu. V prvej časti sme vám už ukázali niekoľko fotografií, na ktorých boli odfotografovaní duchovia. Tentokrát si môžete pozrieť ďalšie fotografie a usúdiť, či sú, alebo nie sú skutočné.

Freddy Jackson bol mechanik v službách kráľovského letectva Veľkej Británie. V roku 1919 sa mu však stala nešťastná nehoda. Pri jeho nepozornosti ho zabila vrtuľa lietadla. O dva dni neskôr bola na pohreb zvolaná celá jednotka, ktorej sa Freddy staral o lietadlá. Na fotografii sa však objavila tienistá postava, ktorú letci identifikovali ako Freddyho. Žeby sa prišiel rozlúčiť so svojimi priateľmi?

desktop-1442588673
paranormal.about.com

Mních z kostola Newby v North Yorkshire je prípad z roku 1963. Na fotografii, ktorú vyhotovil vtedajší reverend, je viditeľná postava muža v hábite, ktorý má tvár zakrytú šatkou. Podľa slov reverenda by sa mohlo jednať o mnícha zo 16. storočia, ktorý si tvár zakrýva pravdepodobne kvôli nejakej chorobe. Odborníci potvrdili, že fotografia nie je výsledkom dvojitej expozíície, teda nejedná sa o žiadnu chybu snímku.

fotografie-duchov (4)
wikipedia.org

O desivom dome v Amityville ste už možno počuli. Keď tento dom kúpil manželský pár, začali si vo svojom novom domove všímať rôzne nadprirodzené veci. Neskôr zistili, že 13 mesiacov pred ich kúpou sa v dome udiala masová vražda celej rodiny. Tento prípad bol sfilmovaný a prevedený do knižnej podoby. Z čias, keď tam manželia bývali, pochádza aj táto fotografia.

fotografie-duchov (5)
newsfromthespiritworld.comKomentovať (0)