Komentáre k Mali by sme sa lepšie ako Rakúšania a korupcia by neexistovala. Takto by to vyzeralo, ak by v Československu nebol socializmus https://www.interez.sk/mali-sme-sa-lepsie-ako-rakusania-korupcia-neexistovala-takto-vyzeralo-ak-v-ceskoslovensku-nebol-socializmus/ byť smart je interez Sun, 25 Mar 2018 18:13:19 +0000 hourly 1