Komentáre k Ľudstvo by sa malo konečne polepšiť. Mladík si z mláďaťa žraloka urobil bongo a fajčil cez neho https://www.interez.sk/ludstvo-by-sa-malo-konecne-polepsit-mladik-si-z-mladata-zraloka-urobil-bongo-a-fajcil-cez-neho/ byť smart je interez Fri, 16 Aug 2019 11:21:38 +0000 hourly 1