Komentáre k Ľudia žili v Arktíde o 10 000 rokov skôr, než sa myslelo. Pozostatky mamuta dokazujú, že ľudia žili v Arktíde už pred približne 45-tisíc rokmi https://www.interez.sk/ludia-zili-v-arktide-o-10-000-rokov-skor-nez-sa-myslelo-pozostatky-mamuta-dokazuju-ze/ byť smart je interez Sun, 24 Jan 2016 10:56:44 +0000 hourly 1