Kontakt

Interez.sk vznikol v auguste 2014 a za dva roky sa stihol vyprofilovať na jeden z najčítanejších slovenských portálov pre mladých ľudí. Portál navštevuje unikátna cieľová skupina ľudí (18-34 rokov), ktorí sa zaujímajú hlavne o cestovanie, ekológiu, vedu či mladých nádejných ľudí, ktorí sa snažia náš svet zlepšiť, o čo sa snažíme aj my. V dobe, kedy je konzum prioritou pre väčšinu spoločnosti, sme našim obsahom alternatívou udržateľného spôsobu života, ekologických myšlienok a realizácií či cestovania po svete za drobné.


BYŤ SMART JE INTEREZ


Šéf vydavateľstva

Branislav Blaško ([email protected])

Michal Blaško ([email protected])


Redaktori portálu interez.sk

Martin Kalinčák ([email protected])

Lucia Mužlová ([email protected])

Matej Mensatoris ([email protected])

Zuzana Veslíková ([email protected])

Petra Sušaninová ([email protected])


Šéfredaktor portálu psych.sk

Henrieta Balázsová ([email protected])


Sales

Filip Mosnár ([email protected])


Periodicita: denná

ISSN 2453-7624


Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Tlačové správy posielajte na: [email protected]. Tlačové správy zverejňujeme len v prípade, ak je vopred dohodnutá spolupráca.

Pre potreby webu tlačové správy z časti editujeme. Posielať však s kvalitnou obrazovou prílohou (minimálna šírka 1080px).

V prípade záujmu o mediálnu spoluprácu, inzerciu, PR článok, reklamu alebo informácie o návštevnosti nášho portálu a cenách, neváhajte nás kontaktovať na: [email protected].