Komentáre k Elektrina a plyn idú od roku 2022 hore. Domácnosti zaplatia mesačne aj o 4 eurá viac, oznámil Sulík https://www.interez.sk/elektrina-a-plyn-idu-od-roku-2022-hore-domacnosti-zaplatia-mesacne-aj-o-4-eura-viac-oznamil-sulik/ byť smart je interez Thu, 16 Sep 2021 12:09:55 +0000 hourly 1