Michaela / / Zaujímavosti
Každý trávi Silvester ináč. Niekto sa vyberie s priateľmi na chatu či na dom, niekto uprednostní skromnejšiu párty na byte, niekto zostane v rodinnom...

Každý trávi Silvester ináč. Niekto sa vyberie s priateľmi na chatu či na dom, niekto uprednostní skromnejšiu párty na byte, niekto zostane v rodinnom kruhu, niekto sa nechá pohostiť niekde v kúpeľoch, … Okrem možností podobných tej poslednej sa treba o hostí vždy postarať. Už či každý prispeje niečím vlastným, alebo je pohostenie len na vás, vždy je fajn, keď jedlo nepoteší žalúdok, ale aj oči. Nechajte sa inšpirovať!

rychle jedla na silvestra2
babygizmo.com

Párky či obľúbené klobásky v lístkovom ceste? Tomu neodolá asi nik a máte to hotové ako nič. Môžete k tomu naservírovať kečup, horčicu či pokojne nejakú domácu omáčku.

rychle jedla na silvestra3
marthastewart.com

Aj tieto drobné zemiaky zabalené v slaninke vyzerajú úžasne. A viete čo ešte? Nielen vyzerajú.

rychle jedla na silvestra4
detoxinista.com

Keď položíte takéto plátky uhorky plnené a zdobené pomazánkami od výmyslu sveta, len sa tak po nich zapráši.

rychle jedla na silvestra5
pbs.org

Kto kedy povedal, že na stôl patria len obložené misy či studené chlebíčky? Skúste hosťov prekvapiť čerstvo upečenými krídelkami!

rychle jedla na silvestra6
youne.com

Dobrý hamburger nie je nikdy zlý. Ani keď je malý. Chlebíčkov sa dá najesť všade, skúste preto trocha obmeniť jedálniček.

rychle jedla na silvestra7
youne.com

Ak sa vám hamburgre nepozdávajú, môžete skúsiť takto milo naservírovať tortily, ktoré jednoducho naplníte čímkoľvek, čo vám príde vhodné a je to.

Pokračovanie na ďalšej strane…Komentovať (0)