Komentáre k Cestovateľ Jozef stopoval do Ojmiakonu: Mal som na sebe 7 vrstiev. V teplote -50°C som čakal aj 6 hodín https://www.interez.sk/cestovatel-jozef-stopoval-do-ojmiakonu-mal-som-na-sebe-7-vrstiev-v-teplote-50c-som-cakal-aj-6-hodin/ byť smart je interez Tue, 24 Mar 2020 14:52:54 +0000 hourly 1