Komentáre k Bez elektriny a plynu neostaneme. Sulík oznámil, o koľko viac si ale mesačne priplatíme od roku 2022 https://www.interez.sk/bez-elektriny-a-plynu-neostaneme-sulik-oznamil-o-kolko-viac-si-ale-mesacne-priplatime-od-roku-2022/ byť smart je interez Mon, 11 Oct 2021 13:39:01 +0000 hourly 1