Komentáre k Ak sa vám snívajú sny, pri ktorých neviete, či ide o skutočnosť, mali by ste o sebe vedieť toto… https://www.interez.sk/ak-sa-vam-snivaju-sny-pri-ktorych-neviete-ci-ide-o-skutocnost-mali-by-ste-o-sebe-vediet-toto/ byť smart je interez Fri, 11 Mar 2016 23:14:00 +0000 hourly 1 Od: Pavel https://www.interez.sk/ak-sa-vam-snivaju-sny-pri-ktorych-neviete-ci-ide-o-skutocnost-mali-by-ste-o-sebe-vediet-toto/#comment-555 Fri, 11 Mar 2016 23:14:00 +0000 http://interez.sk/?p=34331#comment-555 Tak takovýto sen jsem měl někdy v roce 2014, a to byla paráda 😀
Ve snu za mnou někdo, nevím kdo běžel a chtěl mi ublížit (vrah?)…
Jenže jsem si po chvíli uvědomil, že je to jen sen. To bylo pro mne velmi zajímavé, ale ještě lepší na tom bylo to, že jsem věděl, kde fyzicky jsem a kdo je vedle mne a hlavně jak ležíme (normálně vedle sebe), ale když jsem zjistil, že se dotýkám levou nohou mojí ženy, začal jsem ji lehce “kopat” do její nohy, aby mne probudila, protože jsem se ze snu chtěl probudit. Jenže ta to chvíli úplně ignorovala, protože ze spaní skoro normálně nějak nohou kopu. Ale po nějaké době jí to přestalo bavit, a tak mně probudila se slovy: “Nech už toho!” a já jí na to odvětil: “To je dost, že jsi mě taky probudila, honí mě vrah a ty mě ani nevzbudíš!?” Pak jsme na sebe chvíli koukali, a tak jsem jí to musel vysvětlit 😀

]]>
Od: Veronika Porubská https://www.interez.sk/ak-sa-vam-snivaju-sny-pri-ktorych-neviete-ci-ide-o-skutocnost-mali-by-ste-o-sebe-vediet-toto/#comment-533 Fri, 26 Feb 2016 23:31:00 +0000 http://interez.sk/?p=34331#comment-533 Sen v sne sa stáva aj mne, ale nie je to dva krát príjemná situácia ak ide o nočnú moru. No väčšinou ak je sen nepríjemný, vždy chcem kričať ale nemôžem, uvedomím si, že to je sen a neviem ako, asi som si to nejako vsugerovala, poštípem sa do brady (?) a nato sa vždy zobudím 😀

]]>
Od: Jakub GreyWolf Ferov https://www.interez.sk/ak-sa-vam-snivaju-sny-pri-ktorych-neviete-ci-ide-o-skutocnost-mali-by-ste-o-sebe-vediet-toto/#comment-532 Fri, 26 Feb 2016 23:06:00 +0000 http://interez.sk/?p=34331#comment-532 niekoľko krát sa mi už stalo, že som si uvedomil, že snívam…, že to ne je skutočnosť, aj som sa akosi svojvoľne “vedome” dokázal v tom sne pohybovať… ale tak isto sa mi už viackrát stalo, že som mal sen vo sne 😉 a to je už iná “zábava” ;-)…

]]>
Od: Martina Paulovičová https://www.interez.sk/ak-sa-vam-snivaju-sny-pri-ktorych-neviete-ci-ide-o-skutocnost-mali-by-ste-o-sebe-vediet-toto/#comment-530 Fri, 26 Feb 2016 17:14:00 +0000 http://interez.sk/?p=34331#comment-530 Mavam,ked mam cas spat,lebo vzdy som tieto sny mala rano,ked som mala cas vylihovat.Ale pre mna zaujimavejsie je vyrovnanie sa s nocnymi morami,tam takisto treba to sebauvedomenie a z vlastnej skusenosti mozem povedat,ze je mozne sa vedome z takeho sna dostat,ale je to strasne tazke.

]]>