Komentáre k 6 dôvodov, prečo je dobré vstávať skoro ráno https://www.interez.sk/6-dovodov-preco-je-dobre-vstavat-skoro-rano/ byť smart je interez Fri, 16 Aug 2019 10:58:25 +0000 hourly 1 Od: Erik Dot Kubica https://www.interez.sk/6-dovodov-preco-je-dobre-vstavat-skoro-rano/#comment-627 Sun, 01 May 2016 14:29:00 +0000 http://interez.sk/?p=39299#comment-627 ja by som aj rád vstával elbo by som mal o 5:00 ked niesom homeoffice, ale zvyčajne alebo sa nezobudím na budík, alebo sa zobudím a vypnem všetky a nepamätám si to, alebo proste nemám silu ani vsať z posteľe.. Ak vstanem a pôjdem do kancelárie, tak celý deň ma bolí hlava, nevládzem rozmýšlať… ja neviem ako sú na tom ostatný ale mne skoré vstávanie skôr robí zle než dobre

]]>
Od: Katnys https://www.interez.sk/6-dovodov-preco-je-dobre-vstavat-skoro-rano/#comment-613 Thu, 14 Apr 2016 07:27:00 +0000 http://interez.sk/?p=39299#comment-613 ja tvor nočný,vsávať skoro ráno je horor 😀

]]>