/ 0 / Michaela
Nasledujúce fotografie zvierat nie sú žiadnymi výmyslami dorobenými vo Photoshope, ale ukazujú skutočné zvieratá. I keď trocha netradičné, hybridné… A o to práve ide....

Nasledujúce fotografie zvierat nie sú žiadnymi výmyslami dorobenými vo Photoshope, ale ukazujú skutočné zvieratá. I keď trocha netradičné, hybridné… A o to práve ide. Chceli by ste nejaké z nich stretnúť? Asi by to bolo podivné stretnutie, niektoré vyzerajú skutočne neuveriteľne. Čítajte ďalej a dozviete sa viac.

hybridne zvierata (1)
imgur.com

Taká… Trošku väčšia mačička, ktorá vznikla za pomoci samca leva a samice tigra. Je to jedinečný druh, volá sa „Liger“, môže vážiť aj okolo 410 kg, merať 3 m a nájdete ho aj na Wikipédii.

hybridne zvierata (2)
flickr.com

Medveď „Pizzly“, ktorý je napoly polárnym a napoly hnedým grizzly, sa asi najčastejšie vyskytuje v zoologických záhradách. Údajne to súvisí s globálnym otepľovaním.

hybridne zvierata (4)
boredpanda.com

To, na čo sa práve pozeráte, je Savanská mačka, ktorú si dokonca môžete kúpiť, no za nemalý peniaz. Má v sebe kus mačky domácej, ale aj africkej mačkovitej šelmy Serval. Nebojí sa vody a vrtí chvostom. To skôr vyznie, akoby mala niečo spoločné so psom, čo myslíte?

hybridne zvierata (5)
boredpanda.com

„Leopon“ – toto úžasne vyzerajúce stvorenie vzniklo zo samca leoparda a samice leva a našli by sme ho jedine v zajatí.

hybridne zvierata (6)
boredpanda.com

Aj vám sa na tomto baranovi zdá niečo zvláštne? Vznikol totiž z kozy a ovce.

hybridne zvierata (7)
wikimedia.org

Aj tento býk pôsobí akosi podozrivo. Má v sebe kus kravy, teda býka a Európskeho bizóna. Našli by sme ich ale len v Poľsku. Sú majestátnejší, silnejší a pôvodne mali nahradiť dobytok.

hybridne zvierata (8)
boredpanda.com

Takéto niečo milé vznikne zo zebry a somára.

hybridne zvierata (3)
jaegermagazin.de

Nie celkom bežný zjav, ale zato úchvatný, ktorý vznikol zo samca jaguára a samice leva. Pozoruhodná šelma…


Komentovať (0)