Michaela / / LifeHacking
Ten pocit, keď zistíte, že vaše obľúbené tričko je vám malé, spravila sa na ňom diera, je samá škvrna.. A vám je tak ľúto...

Ten pocit, keď zistíte, že vaše obľúbené tričko je vám malé, spravila sa na ňom diera, je samá škvrna.. A vám je tak ľúto ho vyhodiť. Čo vtedy urobíte? Možno ho použijete najbližšie ako handru na podlahu, možno ho jednoducho šupnete do koša. A možno ho niekoľkí z vás použijú nanovo, len ho trochu poupravia. Máme pre vás niekoľko nápadov, pri ktorých sa môžete najbližšie inšpirovať a možno tak svojimi schopnosťami prekvapíte nielen seba, ale aj blízkych. Taška, šaty, šál, hračka pre psa, čiapka, .. Už len mať dostatok tričiek.

12-Tote
heywandererblog.com
enhanced-buzz-13951-1368502832-1
instructables.com

Ak vás nebaví nosiť si so sebou na nákupy nekultúrne igelitky, skúste si spraviť šikovné tašky z tričiek. Možno si ich zamilujete natoľko, že už inú tašku nosiť ani nebudete. Nielen na nákupy. (Prvá taška návod TU, druhé TU.)

1-Scarf
planb.annaevers.com

Šatka z trička je tiež veľmi milé využitie starého trička.. Páči sa vám? Návod nájdete TU.

46-Baby
aliceandlois.com

Takéto krásne čiapočky môžete s radosťou a rýchlo spraviť vašim ratolestiam, alebo darovať niekomu maličkému v rodine. (Návod)

Pillowcase-Romper-299x450
picasaweb.google.com

Alebo..?Komentovať (0)