Táto milá babička ukrýva pekelné tajomstvo: Neuveríte tomu, čo vykonala…

babicka

Na pohľad milá a dobrosrdečná dôchodkyňa. Tamara Samsonová (69) vyzerá ako vzor starých mám, ktoré miluje každé dieťa. No v skutočnosti je to diabol. Táto babička je totiž sériová vrahyňa.

Polícia v ruskom Petrohrade vyšetruje sériu brutálnych vrážd. Ženské telo bez hlavy bolo objavené tento týždeň na Dimitrovovej ulici na juhu mesta. Polícia obeť identifikovala ako 79 ročnú Valentinu Ulanovú. Vyšetrovatelia z mestskej kriminálnej jednotky následne zadržali hlavnú podozrivú, 69 ročnú Tamaru Samsonovú, ktorá sa o zavraždenú Ulanovú starala.

nediyor.com
nediyor.com

Hlavným dôkazom má byť video zachytávajúce Samsonovú pri odstraňovaní tela, ktoré zabalila do veľkej čiernej igelitovej tašky. V dome podozrivej objavila polícia denník, kde si dôchodkyňa viedla podrobné zápisy o minimálne desiatich vraždách, ktorých sa mala údajne dopustiť. Rovnako pri obhliadke jej domu objavili nôž, sekeru a krvavé škvrny v kúpeľni. Denník si okrem ruštiny viedla aj v anglickom a nemeckom jazyku. Vyšetrovatelia teraz skúmajú a porovnávajú jej záznamy s nevyriešenými vraždami v Petrohrade a okolí za uplynulých 20 rokov.

Ruské médiá už Tamaru Samsonovú označili prívlastkom “Baba Yaga” alebo “granny ripper”, teda “babka rozparovačka”.

Páčil sa ti článok? Viac podobných ich nájdeš aj na našom FACEBOOKU. Tvoj lajk nás poteší!Tvoj názor?

Komentárov