Súťaž: Vyhrajte dva lístky na druhý ročník festivalu Slnko Spirit

Korben Dallas autor foto Matej Kukucka

Predvianočný piatok bude jednoznačne patriť v Bratislave vynikajúcej slovenskej hudbe, ktorá je každoročne produkovaná v uznávanom slovenskom vydavateľstve Slnko Records. Práve ono sa rozhodlo zorganizovať už druhý ročník festivalu Slnko Spirit, na ktorom zahrajú 18. decembra v bratislavskom Nu Spirit klube Korben Dallas, Longital, Katarzia, Archívny Chlapec, Hviezda a Tu v Dome.

Koncertný program bude určite náhľadom za minulým rokom a za tým najlepším, čo sa vo vydavateľstve za posledný rok udialo.  Slnko Records v ňom vydalo dokopy osem albumov vrátane Archívneho Chlapca, Longital, Walter Schnitzelsson, Hviezdy, Jany Kirschner či Korben Dallas. Všetky aktuálne nahrávky, ale aj mnohé ďalšie budú v Nu Spirite k dispozícii v rámci Slnko butiku s cédéčkami, vinylmi a merchandisingom Slnko kapiel. V klube bude opäť aj špeciálna fotostena, súťaže a ďalší hudobný program so Slnko dídžejmi.

slnko spirit

“Všetci sme jedna kapela”, hovorí slogan jedného z najaktívnejších labelov na Slovensku. Slnko Records vydáva hudbu už štrnásť rokov. Jeho zakladatelia Shina a Daniel počas tohto obdobia pomohli veľkému počtu domácich ale aj zahraničných muzikantov a kapiel. Ako sa sami vyjadrili, na prvých dvoch stretnutiach vydavateľstva vznikli kapely Zlokot a Dobropić, ale keďže to boli iba súkromné stretnutia, poslucháči prišli o takéto historické míľniky slovenskej muziky. Preto sa rozhodli zorganizovať minifest, ktorý sa minulý rok krásne vydaril a pokračovanie nás čaká už 8. decembra.

Vyhrajte dve vstupenky na Slnko Spirit

Jeden z Vás bude mať to šťastie a vyhrá dve vstupenky na minifestival Slnko Spirit, ktorý sa uskutoční 18. decembra v bratislavskom klube Nu Spirit. Stačí ak do 13. decembra odpoviete na súťažnú otázku: Koľko albumov vyšlo v roku 2015 vo vydavateľstve Slnko Records?

Súťaž je ukončená, výhercom sa stáva Sandra Žamborová.

Páčil sa ti článok? Viac podobných ich nájdeš aj na našom FACEBOOKU. Tvoj lajk nás poteší!Tvoj názor?

Komentárov