Súťaž: Vyhraj lístky na Divokého Billa do Bratislavy, Martina a Prievidze

divokej bill2

Už tento týždeň štartuje blížiace sa akustického turné obľúbenej českej skupiny Divokej Bill. Akustická rocková smršť sa strhne 12. marca koncertom v košickom klube Collosseum, odkiaľ zamieri do ostatných kútov Slovenska. Skupina sa rozhodla skrátiť fanúšikom čakanie na koncerty prostredníctvom dvoch príjemných divokých videoprekvapení.

divokej billOsem rockových pekelníkov si sotva vydýchlo a bezprostredne po minuloročnom turné Možná přijde i pekelník prišli s novým projektom. Na jeseň 2014 vydali nový album – ten vyšiel v podobe kompletu CD a DVD pod názvom „Divokej Bill – G2 Acoustic Stage“. Nahrávka má v diskografii Divokého Billa svoje špeciálne miesto. Je totiž celkom prvým záznamom koncertu Divokého Billa v čisto akustickom prevedení. Dosku vydal Supraphon v spolupráci s hudobnou stanicou Óčko. Na prelome jesene a zimy 2014 absolvovala kapela české akustické turné, ktoré sa u fanúšikov stretlo s obrovským úspechom a bolo beznádejne vypredané. Kapela sa rozhodla zavítať s akustickou šou i na Slovensko a privítať prichádzajúcu koncertnú jar spoločne so svojimi slovenskými fanúšikmi. Na slovenskú nôtu sa Divokej Bill ladí už niekoľko týždňov. Ako prezradili jeho členovia, dôkazom je nielen slovenská vlajka visiaca v skúšobni kapely, ale i stále častejšia frekvencia slovenčiny v kapelovom slovníku, čoho dôkazom je i nová videopozvánka na nadchádzajúce turné pre slovenských fanúšikov.  V setliste koncertov nebudú chýbať hity „Dolsin“, „Všema deseti“ či aktuálny singel „Vstávej“, ktorý kapela v týchto dňoch predstavuje na Slovensku.

Termíny a miesta  DIVOKEJ BILL – Akustické turné 2015”: 

12. 3. Košice Collosseum
13. 3. Žilina Rocknrolla KONCERT ZRUŠENÝ
14. 3. Trenčín Piano
20. 3. Bratislava MMC – Slávnostný krst albumu Divokej Bill G2 Acoustic Stage
21. 3. Martin Kozel Pub
27. 3. Urmince DK
28. 3. Prievidza Element

Do žrebovania o dve vstupenky na koncerty v Bratislave a Martine zaradíme všetkých, ktorí vyplnia kontaktný formulár a budú túto súťaž zdieľať. 

Lístky do Bratislavy vyhráva Peter Wágner. Lístky do Martina vyhráva Anna Michalíková.

Páčil sa ti článok? Viac podobných ich nájdeš aj na našom FACEBOOKU. Tvoj lajk nás poteší!Tvoj názor?

Komentárov