Strašiak menom Albert Fish. Sadistický kanibal, ktorý mal nekontrolovateľný hlad.

albertfish8

Keď ste boli malí, určite ste sa báli nejakých potenciálnych strašidiel či duchov, ktorí boli ukrytí pod posteľou, alebo vo vašej skrini. Tieto prízraky boli však našťastie výmyslom vašej fantázie, ale v tej chvíli, verím, že ste sa naozaj báli. Bohužiaľ, niekedy takéto strašidlá majú aj ľudskú podobu a sú skutočné. Na prvý pohľad to môžu byť normálni ľudia, ktorých stretávate denne na ulici. Zoznámte sa s Albertom Fishom, s ktorým by ste sa však stretnúť určite nechceli.

albertfish2
the-line-up.com

Tento muž, ktorý “lovil” deti, sa narodil 19. mája v roku 1870 vo Washingtone D.C. a bol pokrstený ako Hamilton Fish, no po smrti svojho brata prebral jeho meno Albert. Jeho otec mal v čase jeho narodenia 75 rokov, kým jeho mama len 32. Z dôvodu, že otec umrel a matka bola samoživiteľka rodiny, skončil nakoniec Albert Fish v sirotinci, kde prežil svoje ranné detstvo. Fish bol často trestaný, no pociťoval pritom takú radosť, že si to vždy zariadil tak, aby ho trestali čo najčastejšie. Bitka v ňom vyvolávala erekciu, za čo sa mu ostatné deti posmievali. Matka si ho opäť prisvojila, keď mal približne 10 rokov. O dva roky neskôr sa prejavila Fishova temná stránka.

albertfish1
nydailynews.com

Začal si tajný vzťah s iným chlapcom, ktorý zoznámil Fisha s parafíliou (porucha voľby sexuálneho objektu – pozn. redakcie) a rôznymi inými sexuálnymi úchylkami. Vo veku 20 rokov sa presťahoval do New Yorku a živil sa ako prostitút, neskôr ako natierač stien. V tomto čase vzniklo podozrenie zo sexuálneho napádania mladých chlapcov.

V roku 1898 mu matka usporiadala sobáš a Fish sa postupne stal otcom 6 detí a hlavou rodiny. V roku 1910 sa zoznámil s 19-ročným Thomasom Keddenom, s ktorým vytvoril sadomasochistický vzťah. Jedného dňa vzal Keddena do opustenej stodoly a mučil ho dva týždne. Vrcholom jeho besnenia bolo, že zviazanému Keddenovi odrezal pohlavný orgán. Plánoval ho potom rozrezať na kúsky, ale strach z možného pristihnutia bol silnejší. Preto mu ranu vydezinfikoval, dal mu na ňu vazelínu, pobozkal ho a odišiel. Osud Keddena je dodnes neznámy.

albertfish7
nydailynews.com

V roku 1917 Fisha opustila žena kvôli inému mužovi a on to psychicky nezvládol. Vtedy sa začalo jeho sebapoškodzovanie. Vyrobil si nástroj s klincami, ktoré si vtláčal do brucha a oblasti genitálií. Po jeho zatknutí röntgen ukázal až 27 háčikov a klincov, ktoré mal v tele zapichnuté už niekoľko rokov. V tomto čase Fish taktiež prepadol chuti surového mäsa, ktoré často pripravoval nielen sebe, ale aj svojím deťom. Krvavé mäso otvorilo Fishovi posledné neznáme dvere, v ktorých sa ukrýval kanibalizmus.

albertfish6
investigatingcrimes.com

Páčil sa ti článok? Viac podobných ich nájdeš aj na našom FACEBOOKU. Tvoj lajk nás poteší!Tvoj názor?

Komentárov