Skutočné príbehy o duchoch

duch1

Mystéria a duchovno. Tieto dve veci ľudí stále zaujímajú a mátajú im hlavy. Po svete totiž koluje množstvo fotiek, na ktorých je nepozvaný hosť. Ako sa tam zjavil a kto to je? To už ostane pravdepodobne navždy záhadou. Prinášame Vám dnes ďalšie záhadné fotky a príbehy, v ktorých ma účasť aj niekto iný ako len človek.

Duch pri železničnom priecestí

duch

Zvláštna legenda obklopuje železničné priecestie v meste San Antonio v americkom Texase. Miesto, kde sa koľaj stretáva s vozovkou je miestom tragických nehôd. Bolo tu zabitých niekoľko detí v školskom veku a ich duchovia sa na mieste nehody stále zdržiavajú. Hovorí sa, že títo duchovia tlačia autá ku koľaji – a to po ceste, ktorá je do kopca! Istá žena a niekoľko jej priateľov raz boli na tomto mieste, aby sa o pravdivosti legendy presvedčili sami. Žena spravila niekoľko fotografií. Na jednej z nich sa objavila nevysvetliteľná, divná a priehľadná postava. Žeby duch jedného z detí?

Obesená čarodejnica na strome

duch1

Na cintoríne Bowman údajne straší. Legenda hovorí, že sa tam pohybovala miestna čarodejnica, ktorá vraždila deti. Bola však chytená a obesená na strome blízko stredu cintorína. Ľudia tvrdia, že duchovia, ktorí na tomto cintoríne strašia sú veľmi násilní. Okrem zjavení, ktoré ľudia videli taktiež hovoria, že boli postrčení, tlačení a poškriabaní neviditeľnými silami.Share on Facebook602
Zobraziť viac
Komentovať (0)