Chlapček z Kalifornie našiel 27 rokov starý odkaz vo fľaši a teraz hľadá autora. Čo tam bolo napísané?

findchris

Pred približne 27 rokmi napísal študent základnej školy v Sakramente v Kalifornii list, ktorý dal do prázdnej sklenenej fľaše a hodil ju do vodného toku v jeho meste. Pár dní dozadu sa len 5-ročný chlapček spolu s mamou pri oslavách jeho narodenín prechádzali po pobreží blízko rieky Mendocino v Kalifornii. Asi už tušíte, čo bude nasledovať. 5-ročný Ryder Goggin našiel správu zahrabanú v piesku.

Vo fľaši bola ukrýtá nasledujúca správa: “Ahojte, volám sa Chris a mám 10 rokov. Bývam v Sakramente. Som študentom 5. ročníka základnej školy. Zavolajte mi, keď nájdete túto správu a dajte mi vedieť, kde ste ju našli.” Chris taktiež uviedol svoje telefónne číslo spolu s dátumom, kedy fľašu hodil do rieky, ktorý bol 5. september 1988.

Heather Baird/Facebook
Heather Baird/Facebook

Ryder a jeho matka zavolali na uvedené telefónne číslo, ktoré už bohužiaľ nebolo platné, a tak sa im nepodarilo spolu skontaktovať. Chris má dnes 37 rokov a rodina ho sneprestala hľadať. Na sociálne siete zavesili fotografie správy a poprosili priateľov a ľudí, aby im pomohli v šírení tohto príspevku. Uvidíme, či sa im podarí Chrisa nájsť, prajeme im veľa šťastia.

Páčil sa ti článok? Viac podobných ich nájdeš aj na našom FACEBOOKU. Tvoj lajk nás poteší!Tvoj názor?

Komentárov