8 najzáhadnejších ľudí histórie, o ktorých doteraz nevieme vôbec nič

zahadni ludia (8)

V histórii ľudstva poznáme mnoho tajomných ľudí s rôznymi príbehmi. Či už je tajomstvom zahalená ich smrť, alebo celý život, odjakživa nás historky o nich fascinovali a zaujímali. Prečítajte si pár informácii o ôsmich najzáhadnejších ľuďoch, ktorí kedy existovali.

zahadní ludia (5)
industrytap.com

Satoshi Nakamoto je meno, ktoré stojí za vytvorením virtuálneho platidla Bitcoin a príslušného softwéru. Kto sa za týmto menom skrýva je stále záhadou. Neexistujú žiadne záznamy o živote tejto postavy pred zverejnením Bitcoinu. Či už ide o jedného človeka, alebo skupinu ľudí, ktorá sa za týmto pseudonymom skrýva, jedno je isté… Satoshi Nakamoto ovláda stovky miliónov dolárov v podobe Bitcoinov.

zahadní ludia (2)
buzzblimb.com

Wolf G. Messing, alebo aj sovietsky Nostradamus, ako ho zvyknú prezívať, žil v rokoch 1899-1984. Messing mal impozantné telepatické a jasnovidecké schopnosti. Dokázal predpovedať koniec 2. svetovej vojny aj osud fašistického vodcu A. Hitlera. Na Stalinov príkaz vylúpil banku. A to tak, že telepaticky ovládol strážnika, ktorý mu bez odporu naplnil tašku 100 000 rubľami. Na konferencii v Prahe v roku 1973 dokázal čítať myšlienky cudzím ľuďom z rôznych krajín, pričom nepoznal ani ich rodný jazyk… Myšlienky majú očividne svoj vlastný.

Páčil sa ti článok? Viac podobných ich nájdeš aj na našom FACEBOOKU. Tvoj lajk nás poteší!Tvoj názor?

Komentárov