6 šokujúcich príbehov detí, ktoré boli vychovávané zvieratami (1. časť)

vychovanizvieratami2

Existuje mnoho historiek o deťoch, ktoré boli vychovávané zvieratami. Podľa niektorých boli natočené aj slávne filmy, ktoré určite každý z nás videl. Aspoň jeden. Týchto šesť príbehov je však úplne reálnych a je naozaj neuveriteľné, s akými zvieratami dokázali tieto deti vyrastať.

Ugandský chlapec, ktorý bol vychovávaný opicami v džungli

Po tom, ako 4 ročný John Ssebunya videl, ako mu otec zavraždil matku, utiekol do džungle, kde bol údajne vychovávaný skupinou opíc, mačiakov až kým ho neobjavili v roku 1991. Našli ho dedinčania, ktorí ho chceli zobrať zo sebou, ale John bránil svoje opice aj seba (údajne hádzal po dedinčanoch polená). Od vtedy však ubehlo pár rokov a John sa naučil rozprávať a dokonca aj spievať. Cestuje po celej Afrike s detským zborom Pearl of Africa.

 

Dievča, ktoré bolo vychované psami a mačkami

Nataša bola nájdená v roku 2009 v meste Čita na Sibíri. Chodila po štyroch, vodu pila jazykom a štekala. Polícia zistila, že strávila celý svoj život zavretá v miestnosti so psami a mačkami. Izba bola chladná, nevykurovaná, kúpelňa sa tam nenachádzala. Keď sa našla, nevedela hovoriť Rusky, iba skákala a brechala ako pes. Ošetrovatelia vraveli, že má jasné príznaky byť zvieraťom. Ich rodičia nemali s Natašou žiadny kontakt vyše dvoch rokov. Boli zatknutí pre podozrenie z nedbanlivosti.

vychovanizvieratami2

Ruský chlapec, ktorý bol vychovaný vtákmi

V roku 2008 sa zistilo, že strávil celý svoj sedemročný život v malom byte s dvomi izbami obklopený vtákmi. Jeho matka sa s ním nikdy nerozprávala a správala sa k nemu iba ako k domácemu maznáčikovi. Keď ho našli, nebol schopný komunikovať. Iba pípal a mával rukami.

vychovanizvieratami3Share on Facebook164
Zobraziť viac
Komentovať (0)